Matematik ortalamayı ne kadar etkiler?

Ortalamam 47. matematik sadece 1. yazılıyı girdi. İlk matematik yazılımdan 03 ikincisinden 02 aldım. 🤣 sözlülerede en fazla 30 girecektir. Ortalamam tahmini kaç olur? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Ders saatine göre etkiler hocam 2 saatlik ders ise çok takmayın aman aman etkilemez.
Total'de ortalamanız 50'nin altındaysa kalırsınız hocam yükselme şansı var mı?

Ders saatine göre etkiler hocam 2 saatlik ders ise çok takmayın aman aman etkilemez.
Total'de ortalamanız 50'nin altındaysa kalırsınız hocam yükselme şansı var mı?

6 saatlik ders maalesef. İlk dönem ortalamam 59. ortalamamın 41 altına düşmemesi gerek. Sizce kaç puan düşürür?

Açtığım son soruya bakar mısınız?

Hocam arkadaşlar doğru bilgiyi vermişler zaten size devamsızlık ile ilgili konuda ekstra bir şeye gerek yok.

6 saatlik ders maalesef. İlk dönem ortalamam 59. ortalamamın 41 altına düşmemesi gerek. Sizce kaç puan düşürür?

Lise Ortalama Hesaplama 2022 - HESAPLAMA.NET hocam buradan bir hesaplama yapabilir misiniz açıklanmayan sonuçlarınızı falan beklediklerinizi yazın görelim ne çıkıyor. İkinci dönem 50 üstü diye bir zorunluluk yok 2 dönemin ortalaması 50 üstüyse geçersiniz.

Hocam arkadaşlar doğru bilgiyi vermişler zaten size devamsızlık ile ilgili konuda ekstra bir şeye gerek yok.

Lise Ortalama Hesaplama 2022 - HESAPLAMA.NET hocam buradan bir hesaplama yapabilir misiniz açıklanmayan sonuçlarınızı falan beklediklerinizi yazın görelim ne çıkıyor. İkinci dönem 50 üstü diye bir zorunluluk yok 2 dönemin ortalaması 50 üstüyse geçersiniz.

Şu an baktım ve boşuna panik yaptığımı anladım. Ortalamam 2. sınav ve sözlüler girilince düşmüyor aksine yükseliyor. Zaten 1. yazılı girildiği için ben ortalamanın düşük halini görüyorum. Sözlüler vs. Girilince ortalamam yükselecek yani. Yanılmıyorum herhalde. Yanılmıyorum değil mi? 😰

Matematik ortalaması ortalamasını düşürür diyen olmuş da sınav notlarıyla beraber zaten arkadaşın ortalaması 2.5 düşüyor. Gireceği bir 20 20 bile ortalamasını çok iyi yükseltir. 30 30 girdiğini düşünürsek ortalaman 2.5 puandan 16.25'e yükselecek. 6 saatlik dersi 14 puanın yükseltmesinin etkisini de görürsün zaten :D

Yeni konular

Geri
Yukarı