Matematik sınavında kopya çekerken yakalandım

İnşallah 0 girerler ve kalırsınız biz enayiyiz o kadar sabahtan akşama kadar çalışıyoruz kul hakkı yiyorsun.
Ne yani ufak tefek de olsa kopya çekmedin mi sen öğrencilik hayatın boyunca? Her öğrenci elbet bir gün kopya çekecek. Ya büyük, ya da küçük kopya. Benim çektiğim kopyalar küçük olduğundan dolayı sorun olmamıştı.

Öncelikle geçmiş olsun ve buyur.
1617198654486.png

Tamamen hocanın insafına kalmış. Belki o sınavdan aldığın notun yarısını kırıp verebilir ya da 0 verebilir. Kim bilir...

Ne yani ufak tefek de olsa kopya çekmedin mi sen öğrencilik hayatın boyunca? Her öğrenci elbet bir gün kopya çekecek. Ya büyük, ya da küçük kopya. Benim çektiğim kopyalar küçük olduğundan dolayı sorun olmamıştı.
İnek öğrenci denen tip sanırım.

İnşallah 0 girerler ve kalırsınız biz enayiyiz o kadar sabahtan akşama kadar çalışıyoruz kul hakkı yiyorsun.
Bir yandan çalışanlar konusunda haklısın , kopya çekmedim hiç çeken arkadaşlarımı gördüğümde şikayet de etmedim, yakalanana gülmedim de. Çünkü YKS'de çekemiyecekler. Böyle konuşmak sence yanlış değil mi?

Hiçbir insanın durumunu bilemezsin. Belki çocuk sabahtan akşama kadar çalıştı ama hiçbir şey anlamadı. Tamam belirli miktar YKS/LGS notunu etkiliyor ama o kadar küçük ki. Bir yılın bir dersinin bir sınavı. Hiç kimsenin durumunu bilmeden yorum yaptın ve belki birkeç kişiyi üzdün. Burada kul hakkına giren kim?

Haklı. Çekse de çekmese de doğrusu bu. Siz kopya çekip yakalanmıyorsunuz evet belki hocayı kandırırsınız ama kendinizi kandıramazsınız.
Hiçbir insanın durumunu bilemezsin. Belki çocuk sabahtan akşama kadar çalıştı ama hiçbir şey anlamadı. Tamam belirli miktar YKS/LGS notunu etkiliyor ama o kadar küçük ki. Bir yılın bir dersinin bir sınavı. Hiç kimsenin durumunu bilmeden yorum yaptın ve belki birkeç kişiyi üzdün. Burada kul hakkına giren kim?
Anlamaması onun kopya çekebileceği anlamını doğurmuyor.

Geri
Yukarı