Matematik sınavından 35 alındığı için sınıfta kalınır mı?

mmyn31

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, konu çok saçma gelebilir. Matematiğime oldukça güvenirim, daha önce 90 altı not almadım fakat bu sene ailevi ve başka özel etkenler nedeniyle okuldan izin alıp şehirdışına gitmek zorunda kalmıştım, konuları da haliyle kaçırmışım baya. Sınavda da konuları hiç bilmediğim için çok kolay olmasına rağmen 35 aldım. Sınıfta kalır mıyım bu not yüzünden?

Merhabalar, konu çok saçma gelebilir. Matematiğime oldukça güvenirim, daha önce 90 altı not almadım fakat bu sene ailevi ve başka özel etkenler nedeniyle okuldan izin alıp şehir dışına gitmek zorunda kalmıştım, konuları da haliyle kaçırmışım bayağı. Sınavda da konuları hiç bilmediğim için çok kolay olmasına rağmen 35 aldım. Sınıfta kalır mıyım bu not yüzünden?

Kaçıncı sınıfsınız kalmazsınız ama hiçbir belge de alamazsınız.

Merhabalar, konu çok saçma gelebilir. Matematiğime oldukça güvenirim, daha önce 90 altı not almadım fakat bu sene ailevi ve başka özel etkenler nedeniyle okuldan izin alıp şehirdışına gitmek zorunda kalmıştım, konuları da haliyle kaçırmışım baya. Sınavda da konuları hiç bilmediğim için çok kolay olmasına rağmen 35 aldım. Sınıfta kalır mıyım bu not yüzünden?
Hayır.

Hiç unutmam. 7. Sınıfa giderken matematik dersinde 35 almıştım ama sınıfta kalmadım hem diğer derslerim yüksekti hem de ikinci sınavını 90 üstü almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı