Matematik sorusu çözebilecek platform önerisi

TENSES

Kilopat
Başlık biraz karmaşık oldu ama demek istediğim matematik sorularımı atıp hızlıca çözümlerini alabileceğim bir uygulama veya site önerisi istiyorum. Ücretli veya ücretsiz fark etmez.
Chegg var ama fiyatı biraz fazla yüksek geliyor. (270 lira) Aynı onun gibi soruları çekip atayım ve ayrıntılı çözümü gelsin istiyorum. Bir de İngilizce desteği olmalı. Sorular İngilizce olacak çünkü.

PhotoMath var eğer denklem çözdürmek istiyorsanız. Problem şeklindeki sorulara bir çözüm önerim yok ama sadece yapamadığınız, öğrenmek istediğiniz sorular için böyle bir şeye girin lütfen. Kendi öğrenme sürecinizi baltalamayın. Hız konusunda söz veremem ama konu açarsanız sorulara bakmaya çalışırım.

PhotoMath var eğer denklem çözdürmek istiyorsanız. Problem şeklindeki sorulara bir çözüm önerim yok ama sadece yapamadığınız, öğrenmek istediğiniz sorular için böyle bir şeye girin lütfen. Kendi öğrenme sürecinizi baltalamayın. Hız konusunda söz veremem ama konu açarsanız sorulara bakmaya çalışırım.
Limit, türev soruları. Hocam dersten 2 defa kaldım yalan söylemiycem yarın bir şekilde fulleyip kendimi güvenceye almak istiyorum. Nasıl olsa final sınavına yüzyüze giricem öncesinde bu sefer kalmıycağım konusunda rahat olursam daha iyi olucak.

İşiniz yarınaysa bilemiyorum. Sanırım bu gece soruların çözümlerine ihtiyacınız var. Sosyal'de özel mesaj sistemi yok ama buradan da işi halledebiliriz bence. Calculus III'dan önceyse (çünkü orada hatırlamadıklarım var, yanlış yönlendirmeyeyim) soruların seviyesi gönderin, yardımcı olayım bu akşam.

İşiniz yarınaysa bilemiyorum. Sanırım bu gece soruların çözümlerine ihtiyacınız var. Sosyal'de özel mesaj sistemi yok ama buradan da işi halledebiliriz bence. Calculus III'dan önceyse (çünkü orada hatırlamadıklarım var, yanlış yönlendirmeyeyim) soruların seviyesi gönderin, yardımcı olayım bu akşam.
Teşekkür ederim hocam yarın ihtiyacım var. Chegg almaya karar verdim en mantıklısı o gözüküyor. Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı