Matematik ve fiziği sizce nasil yükseltebilirim?

PrPredatorr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Bir Meraklı
Matematik ve Fizik haric tüm derslerim yüksek., Matematik ve fiziği sizce nasil yükseltebilirim?

Son düzenleme:
Ne kadar soru çözersen o kadar iyi. Başka bir yolu yok. Soruları yapamıyorsan konu eksiğin var demektir. Konu tekrarı et ardından bolca soru çöz.

Bence istatistik düşünüp en çok hangi konulardan soru çıkıyorsa onlara çalışmak mantıklı. Eğer ki siz fullemek istiyorsanız iş değişir. O zaman köle gibi çalışmanız lazım. Benim söylediğim şekilde hem yapabildiğiniz derslere zaman kalır hem de netinizi arttırmış olursunuz.

birşey soracağım şimdi bu ders diğer dersler gibi yeni konuları bilince olmuyormu yoksa mesela ben ortaokul 7 den beri matematiğim 70 i geçmedi 7.sınıf konularındanmı başlamalıyım yardımcı olurmusunuz.

7. sınıf konusu diye bir şey yok. Lisede sıfırdan matematik anlatılır. 4 işlem bildiğin sürece üniversite sınavında 5-10 soru yaparsın.
Konu başlığındaki soruya gelecek olursak otur, çalış. 7. sınıfa mı yoksa liseye mi gittiğin belli değil. Seviyene uygun konu anlatım videoları Youtube'da mevcut. Videodan anlamam diyorsan kitapçılar seni bekliyor. Dershaneye de gidebilirsin. Özel ders alabilirsin. Seçenekler çok, ama çaba sarf etmen gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı