Matematik yapamıyorum

charm

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
6.sınfım şimdi gülenler olacak ama gerçekten ciddi bir konu hocalar matematik ödevi veriyorlar ama yapamıyorum hiçbir şey anlamıyorum lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

6.sınfım şimdi gülenler olacak ama gerçekten ciddi bir konu hocalar matematik ödevi veriyorlar ama yapamıyorum hiçbir şey anlamıyorum lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Niye gülelim bu konuda sağ olsun ülkemizdeki matematik hocaları çeşit çeşit olduğundan öğrenememen doğal. Sen bu konuda çaba sarfediyor musun o önemli?
Edit:Bende mezun olduğum halde zorlanıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantığını kavrasan yeterli zaten formülü veriyorlar. Mantığını da gerek internetten matematik videoları izleyerek, gerek konu anlatımlı matematik testlerine bakarak çözersin.

Hocam yapıyorum ama olmuyor eskiden çok iyi matematik yapardım problemleri anında çözerdim bu olay 4. sınıfın sonlarında ortaya çıktı.

6. sınıfta diğer yıllara göre konular zorlaşıyor. Ben de 4. sınıfta şu anki halimden çok daha iyiydim. Siz çalışmayı bırakmayın hocam.

Yapamıyor değilsin yapmıyorsun. Sizin sınıftaki en çalışkan kişiyle senin beyninin ne farkı var? Sadece konuyu anla. Gerekirse 10 defada tekrar et. Emin ol ki yapabiliyorsun.

Niye gülelim bu konuda sağ olsun ülkemizdeki matematik hocaları çeşit çeşit olduğundan öğrenememen doğal. Sen bu konuda çaba sarfediyor musun o önemli?
Edit:Ben mezun olduğum halde zorlanıyorum
Hocam canlı dersi iyi dinlemeye çalışıyorum önemli yerleri not etmeye çalışıyorum Tonguç'dan konu anlatımı izliyorum ama hala olmuyor.

Yapamıyorum değil istemiyorum var, çalışırsanız olur. Zamanında dinlememişsinizdir, sıfırdan izleyin 1 değil 10 kanaldan dinleyin. Yaparsınız, aptal değilsinizdir, tek eksik azim dostum.
Hocam canlı dersi iyi dinlemeye çalışıyorum önemli yerleri not etmeye çalışıyorum Tonguç'dan konu anlatımı izliyorum ama hala olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı