Matematikte düşük almaktan korkuyorum

Conqueroor

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 9. sınıfım 2.dönem 1. yazılı matematik notum 83, 2.D.2. yazılı tamamen üçgenler konusundan olacakmış açıkçası hiçbir şey anlamadım ve yapamıyorum üçgenleri haftaya salı günü yazılım. Ne yapabilirim, önerileriniz neler? Korkuyorum ve stresliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1653607198904.png

Siz düşük not görmemissiniz hocam :D ben kalıyorum.

Merhaba, 9. sınıfım 2.dönem 1. yazılı matematik notum 83, 2.D.2. yazılı tamamen üçgenler konusundan olacakmış açıkçası hiçbir şey anlamadım ve yapamıyorum üçgenleri haftaya salı günü yazılım. Ne yapabilirim, önerileriniz neler? Korkuyorum ve stresliyim.

Korkma kardeşim ben de 10.sınıfa gidiyorum. Ve bizim de sınavımız yüzde 90 ağırıkta sondan önceki ünite olan çokgenler ve dörtgenler ünitesinden. Ve daha konuya başlamadım. Konuya başlamadan da önce üçgenleri bilmek gerek. Geçen seneden hiçbir şey hatırlamıyorum sen de hatırlamayacaksın. Eğer sınav tarihin yakınsa ve özürlü hakkın varsa rapor alıp sınava gelmeyebilirsin bu sana birkaç gün kazandırır. Bu birkaç günde üçgenleri RM izleyerek halledebilirsin. Ancak pekiştirmen için de soru çözmen gerekecek bunun için de RM'nin kitabı var istersen paylaşabilirim hem oynatma listesini hem de kitabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı