Matepad 11'e Google servisleri yüklenebilir mi?

m1cope

Kilopat
Bütçeme göre matepad 11 almaya karar verdim. Google servisleri açısından sorun yaratır mı? Sonradan bu servisleri yükleyebilir miyim? Özellikle Google Drive çok önemli.

Google hizmetlerini kullanmak istiyorsanız Xiaomi Mi Pad 5 öneririm, ancak Android şart değilse kesinlikle iPad 9.

Google hizmetlerini kullanmak istiyorsanız Xiaomi Mi Pad 5 öneririm, ancak Android şart değilse kesinlikle iPad 9.

her ikisi de kalemi ve kılıfıyla beraber hem bütçemi aştı hem de incelediğimde Matepad bir tık önce geldi bana. Ayrıca neden bilmiyorum Apple'a alışamıyorum hiç.
Gapps'le falan yükleniyor ama Google devamlı fix'liyor diye biliyorum. Yani bugün çalışırken yarın çalışmayabilir.
Başka yolu yok mu peki?
@CBum Birçok kişi Apple önerdi ama neden anlayamıyorum. Nedeni nedir acaba?

İşte bunu anlayamıyorum. Ne yönden daha iyi tam olarak? Herkes daha iyi, daha gelişmiş, daha stabil vs. diyor ama ne yönden iyi? Bana Android'in sunamadığı neyi sunuyor?

Uygulamalar iOS için ve Android için yapılıyor Android'de çok fazla çeşit model olduğundan geliştiriciler hali ile hepsine optimizasyonu iyi hale getiremiyor ama iOS için uygulamalar optimize edildiğinde uygulamalar bir nevi Apple için tekrar yapılmış gibi oluyor. Mesela en iyi örnek Instagram.

Uygulamalar iOS için ve Android için yapılıyor Android'de çok fazla çeşit model olduğundan geliştiriciler hali ile hepsine optimizasyonu iyi hale getiremiyor ama iOS için uygulamalar optimize edildiğinde uygulamalar bir nevi Apple için tekrar yapılmış gibi oluyor. Mesela en iyi örnek Instagram.
Yazılım ve optimizasyon.
Peki bahsettiğimiz iyilikler 2. el bir Apple alacak kadar ya da Huawei'in üzerinde yaklaşık 2.000 TL verecek kadar gerekli mi sizce?
Samsung S7 FE , Matepad 11 ve 64 ya da 128 GB seçenekleri olan bir iPad arasındayım ama emin olamıyorum. Çoğunlukla okul için uzun yıllar kullanmam gerekiyor. Uzun yıl diyince iPad biraz daha önde gibi ama sıfır alırsam da aradaki fiyat farkı bir hayli yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı