Matlab için kaynak tavsiyesi

Le Chiffre

Decapat
Merhabalar, 2. dönem Matlab dersi göreceğiz. Ders hocasının sınavlarının ve ödevlerinin zor olduğunu öğrendim. Ara tatilde az da olsa Matlab'e giriş yapmak istiyorum. Orta denebilecek düzeyde C ve C# biliyorum. Önerebileceğiniz kaynaklar nelerdir? Udemy kursları, PDF'ler, YouTube video serileri...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 2. dönem Matlab dersi göreceğiz. Ders hocasının sınavlarının ve ödevlerinin zor olduğunu öğrendim. Ara tatilde az da olsa Matlab'e giriş yapmak istiyorum. Orta denebilecek düzeyde C ve C# biliyorum. Önerebileceğiniz kaynaklar nelerdir? Udemy kursları, PDF'ler, YouTube video serileri...
Baslangıç amaclı buradan: Self-Paced Online Courses sonra YouTube, Udemy gibi kurslara bakılabilir. Okul'da öğrendiklerinin üstüne biseyler katıp, mini projeler geliştirmek senin yararına olacaktır. Başarılar.

Matlabı ne amaçla kullanacaksınız ve dersin içeriği ne olacak? Sayısal Analiz için mi, ne için? Amos Gilat ve Chapra’nın kitapları çok iyidir sayısal analiz konusunda. Ben matlab’ı ihtiyacım olduğu alanda kullandım hep bir araç olarak.

Baslangıç amaclı buradan: Self-Paced Online Courses sonra YouTube, Udemy gibi kurslara bakılabilir. Okul'da öğrendiklerinin üstüne biseyler katıp, mini projeler geliştirmek senin yararına olacaktır. Başarılar.

Teşekkürler.
Matlab'ı ne amaçla kullanacaksınız ve dersin içeriği ne olacak? Sayısal analiz için mi, ne için? Amos gilat ve Chapra'nın kitapları çok iyidir sayısal analiz konusunda. Ben Matlab'ı ihtiyacım olduğu alanda kullandım hep bir araç olarak.

Teşekkürler. Dersin içeriği hakkında bir bilgim yok. Havacılık ve Uzay Mühendisliği okuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı