Matlab Kurulum

EyeOfHoruS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar matlabi bulup kurdum ama kurulum sonunda şu çıktı:
Product Configuration Notes
Your installation may require additional configuration steps.
1. The following products require a supported compiler:

MATLAB Compiler 4.18.1
MATLAB Builder NE 4.1.3
MATLAB Builder JA 2.2.6
MATLAB Builder EX 2.3.1
Stateflow 8.1
Simulink Coder 8.4
xPC Target 5.4
MATLAB Coder 2.4

2. Simulink requires a C compiler for simulation acceleration, model reference, and MATLAB Function Block capabilities.
It is recommended that you install a supported compiler on your machine.

3. To accelerate computations with the following products, a supported compiler is required:
SimBiology 4.3
Fixed-Point Designer 4.0

4. To configure Real-Time Windows Target you must type rtwintgt -setup in a MATLAB command window.

5. After this installation is complete, you should continue with your configuration of the MATLAB Distributed Computing Server as outlined in the instructions obtained from www.mathworks.com/distconfig.

Program yüklendi %100 oldu bu yazı geldi next diyip geçtim sonra aktif ettim.Bu programda yeniyim nasıl kullanacağımı bile bilmiyorum acaba tam kurdum mu programda bir hata mı var merak ediyorum bilen varsa ne demek istiyor bu yazılanlarla bilen birisi açıklayabilir mi ?Program yüklendi açıyorum ama bu yazılanlar ne oluyor hiçbir fikrim yok gerekli mi gereksiz mi hata mı var kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Cevap veren herkese teşekkürler.

Bunlar önceden yapılmış uyarılar. Matlab'ın içindeki başka programları kullanacaksan ona göre tavsiyelerde falan bulunuyor. Sorun yok yani. Bu arada hangi versiyonu indirdin, nerden indirdin boyutu ne kadardı? Kendi sitesinden indirdiysen sorun olma ihtimali yok gibi zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı