Matrix Awakens aldığım ekran görüntüleri

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Matrix Awakens oyunundan aldığım ekran görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim. Gerçekten mükemmel grafikleri var gözüme birkaç bozulmalar takıldı ama güncellemelerle düzelir diye umuyorum.

7f26af2d-3d13-46f2-8048-12e520fcb27f.png

c3239c6a-06b5-4542-9714-743937b6dfd4.png

d68e3150-1935-4d04-8710-b0fdb31c4f00.png

15563a26-fa3a-4bbe-ae4b-f0cbf8d4453d.png

Adamlar resmen bir Matrix oyununun fitilini ateşledi. Oyun stüdyoları bu fikrin bir güzel dibini sıyıracaktır. Bizede görsel şölenin tadını çıkarmak kalır.

Şehir modellemeleri ve oyun grafik açısından tatmin edici duruyor hocam, gayet güzel perspektif açılardan güzel çekim almışsınız.

Aksiyon sırasındaki hedef kilitlemelerini pek sevmedim. Bu oyunu aşırı kolay yapacaktır. Grafikler hoş ama bunu optimize etmek gerek. Şu zamana kadar "başarılı" bir Matrix oyunu yapılamadı. Enter the Matrix ve The Matrix: Path of Neo oynamış birisi olarak söylüyorum ki şüpheyle yaklaşmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncellemelerle düzeltilir derken? Bu bir UE5 Teknoloji demosu diye biliyordum ben. Sonrasında tam sürüm oyun mu yapacaklar bunu?

Güncellemelerle düzeltilir derken? Bu bir UE5 teknoloji demosu diye biliyordum ben. Sonrasında tam sürüm oyun mu yapacaklar bunu?

Hatalari EU5 için dedim zaten mesela belli bir yüksekliğe çıkınca oyun motoru bozuluyor piskelleşmeler ve hafif kasmalar oldu güncellemeyi oyun motoru adına dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı