Matrix Resurrections fragmanı hakkındaki düşünceleriniz neler?

Coco Pops

Hectopat
Yer
Kase
Daha fazla  
Bugün saat sanırsam 15:58 itibarıyla filmin fragmanı çıktı. Siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce güzel olacak mı? Bence eski serinin tadını vermeyecek ayrıca Neo ve Trinity yaşlanmasına rağmen Morpheus gençleşmiş resmen 😃.

Fragman:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fragman güzel olmuş, serinin tamamını izledim ama hatırlayamadığım detaylar var maalesef tekrar izlemek gerekecek.

Takıldığım tek nokta var, o da Neo yerine John Wick izliyor gibiyiz sanki. Keşke aynı zamana denk gelmeseydi çekimleri.

Fragmanı hiç beğenmedim. Biraz fazla neşeli geldi. Çok fazla şey göstermişler gibi de duruyor. Tabii bu yanıltma amaçlı da yapılmış olabilir. Fragmanı izleyene kadar filmi çok merak ediyordum doğal olarak ama fragmanın bu şekilde oluşu hevesimi baya bir kırdı.

Serinin sıkı bir hayranı olarak beğenmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O sakalların gitmesi lazım Keanu bey. Neo mu var John Wick mi var belli değil. Renk paleti de olmamış. O yeşil ve gotik hava gitmiş Cyberpunk tarzı bir filtre gelmiş.

O sakalların gitmesi lazım Keanu bey. Neo mu var John Wick mi var belli değil. Renk paleti de olmamış. O yeşil ve gotik hava gitmiş Cyberpunk tarzı bir filtre gelmiş.
Cyberpunk havası olsa gene biraz kabul edilebilir olabilirdi (renk paleti olarak). Ama o bile yok. Renkler olması gerekenden fazla canlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı