mATX kasa ile Cooler Master Masterliquid ML240L uyumlu olur mu?

YldrmxBurak

Decapat
Son düzenleme:
Kasanın ön panelde desteği var. Seçili olan anakartta gördüğüm kadarıyla B550M-A Pro olanda PUMP FAN girişi yok. Sıvı soğutma fanları kontrol etmek zor olabilir. Kasa fanları gibi kontrol edebilirsiniz. B550M Mortar ile daha iyi olur. PUMP FAN girişi var.
Screenshot_20210507-002906.png

Kasanın ön panelde desteği var. Seçili olan anakartta gördüğüm kadarıyla B550M-A Pro olanda PUMP FAN girişi yok. Sıvı soğutma fanları kontrol etmek zor olabilir. Kasa fanları gibi kontrol edebilirsiniz. B550M Mortar ile daha iyi olur. PUMP FAN girişi var.
Eki Görüntüle 1011340
Hocam ben şimdi dediklerinizi araştırdım. Bu PUMP FAN girişi olmadan sıvı soğutmayı hiç bir şekilde kullanamaz mıyım ? İnternetten baktım biraz fan çoklayıcıyla sorunu çözebilir miyim ? Çözersem nasıl çözerim ? Önerdiğiniz mortar modeli 1000TL daha fazla benim bütçemi aşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edebilirsiniz elbette. Çoklayıcıyla veya kontrolcüyle de oluyor. Elbette PUMP FAN gibi olmuyor. Kasa fanları ile birlikte çalışıyor. Sonuçta oluyor.

Asus PRIME B550M-A WIFI AM4 ATX Anakart modelinde Pump Fan girişi var mı? Bu anakartı alıp Arctic Liquid Freezer ii takmayı düşünüyorum.
Edebilirsiniz elbette. Çoklayıcıyla veya kontrolcüyle de oluyor. Elbette PUMP FAN gibi olmuyor. Kasa fanları ile birlikte çalışıyor. Sonuçta oluyor.
Asus PRIME B550M-A WIFI AM4 ATX Anakart modelinde Pump Fan girişi var mı? Bu anakartı alıp Arctic Liquid Freezer ii takmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU FAN girişinin yanında bir fan girişi daha gözüküyor. İşaretledim.
Asus B550.PNG

Geri
Yukarı