Mavericks boot edemiyorum

Mümin

Hectopat
Daha fazla  
Dosyaların ilk yüklemesini yaptıktan sonra boot ekranı gelmiyor yine kurulum ekranı çıkıyor ne yapmalıyım? Resim ekte görünmekte bilgisayar yeniden başladığında yine kurulum yeri geliyor kuruluma devam edeceğim disk çıkmıyor.

DSC_0068.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaların ilk yüklemesini yaptıktan sonra boot ekranı gelmiyor yine kurulum ekranı çıkıyor ne yapmalıyım? Resim ekte görünmekte bilgisayar yeniden başladığında yine kurulum yeri geliyor kuruluma devam edeceğim disk çıkmıyor.

Eki Görüntüle 39853

Bu sekilde kimse sana yardimci olamaz. Sistem ozelliklerini yaz.

1: Desktop / Laptop begirt
2. Anakart
3: Islemci.
4: grafik karti
5: config.plist dosya paylasimi

Bu sekilde kimse sana yardimci olamaz. Sistem ozelliklerini yaz.

1: Desktop / Laptop begirt
2. Anakart
3: Islemci.
4: grafik karti
5: config.plist dosya paylasimi

Asus K56CB Laptop
Intel® Core™ i5 3317U işlemci
Intel® HM76 Chipset
NVIDIA® GeForce® GT 740M
750GB HDD 5400 (Hard disk MBR)
6 GB DDR3 RAM

Config.plist dosyasını nerden bulucam?

Asus K56CB Laptop
Intel® Core™ i5 3317U işlemci
Intel® HM76 Chipset
NVIDIA® GeForce® GT 740M
750GB HDD 5400 (Hard disk MBR)
6 GB DDR3 RAM

Config.plist dosyasını nerden bulucam?

ilk yukleme yaptiktan sonra , yukleme bitmiyor , biliyorsun degimi? Yuklemeenin tamamlanmasi icin tekrar install sectinmi?

ilk yukleme yaptiktan sonra , yukleme bitmiyor , biliyorsun degimi? Yuklemeenin tamamlanmasi icin tekrar install sectinmi?
İlk yüklemeden sonra gönderdiğim resim yine çıkıyor tekrardan installa tıkladığımızda yine aynı yüklemeyi gerçekleştiriyor kuruluma devam etmiyor.

İlk yüklemeden sonra gönderdiğim resim yine çıkıyor tekrardan installa tıkladığımızda yine aynı yüklemeyi gerçekleştiriyor kuruluma devam etmiyor.

-v komutu ile acilis yapip takidigin yerin ekran goruntusunu paylasbilirmisin?
Ayrica Chameleon bootloader ile denermisin ?

ya hocam benım i7 nvidia geforce 745 win8.1 64 bit 4 gb ekran kartım var ama ben de yükleme ekranına gelemiyorum. bios ayarlarım nasıl yapılıyor. markası toshiba satellite p50 . benım bios ta UEFİ modu var ama AHCI modu yok. UEFI modunu compatility yapınca AHCI modu ortaya çıkıyor. ne yapayım . ? chameleon boot u da denedim. mac os yüklemesine geçemeden pc resetlio kendini :(

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    406,4 KB · Görüntüleme: 237
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı