Mavericks Kurulumu Sonrası USB Portları Çalışmıyor

sezermaden

Hectopat
Arkadaslar zar zor kurmayi basardim. Ancak sorunlarim var. Oncelikle usb portlari gormuyor. Nedenini bilmiyorum. Usbden boot ediyorum. Acildiginda ne mouseyi nede usbyi goruyor. Ama guvenli modda usb portlari goruyor. Bunun sebebi nedir. Birde boot olmuyor. Usb icinde efiyi attim. Fakat boot error yaziyor. Surucu sorunum var. Nvidia Gt335m Ekran kartim var. Dediginize gore galiba otomatik taniniyor o. Ama ses kartimi nasil taniticam. Realtek Alc272 surucum. Wireless sorunum var. Wireless surucumu nasil kurucam. Atheros modelini bilmiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum.

Kext'leri yükliceksin. Mesela ben multi beast maveric ile sorunumu çözdüm. Ses ve wireless sorunum yok, sadece ekran kartı sorunum var, o da ya kext yapıcam yada beklicem. Bence sen multi beast indir ve dene bi istersen.

Selam, hocam kext yapıcam demişsin bu konuda bilgin var mı ? Benimde sadece ekran kartı sıkıntım var.. Ati Mobility Radeon Hd 5650 eğer bilgin varsa bana da yardımcı olur musun ?

Sürücüleri hallettim. Bootloader hala sorunlu... Ne yapsam kuramadım. Uefili denedim. Uefisiz denedim. Olmadı. Usbler bazen gözüküyor bazen gözükmüyor ne yanlışlık var çözemedim...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı