Çözüldü Mavi ekran almaya rağmen Minidump klasörünün boş olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

01TTr

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır nadiren mavi ekran sorunu alıyordum ama son günlerde çok fazla almaya başladım. Şimdi ise oyun oynatmıyor. 10-15 dakikada bir mavi ekran alıyorum. Minidump dosyası boş. Bunun nedeni sanırım mavi ekran aldığımda % dolmuyor ve yeniden başlıyor. Laptopa format attım ama yine mavi ekran alıyorum. Ne yapmalıyım?

Anakartınız ve işlemciniz nedir? Sistem detaylarını verir misiniz?

[CODE title="Kimlik"]PCI\VEN_8086&DEV_1903&SUBSYS_8533103C&REV_0C[/CODE]
cmdsistembilgisi.png
dxdiagsistem.png

anakart.png

dxdiagoluşturucu.png
dxdiagekran.png

Kusura bakma yine kapandı, uzun sürdü cevaplamam.

Hocam adamsın sen 1 saattir oyundayım mavi ekran almadım ilgilendiğin için teşekkür ederim.

Ne demek, bu tarz durumlarda her zaman konu açıp yardım isteyebileceğinizi unutmayın. Bu arada dump olmadığı zamanlarda ne yapılması gerek bunu da öğrenmiş olduk. :)

Ne demek, bu tarz durumlarda her zaman konu açıp yardım isteyebileceğinizi unutmayın. Bu arada dump olmadığı zamanlarda ne yapılması gerek bunu da öğrenmiş olduk. :)
Hocam kusura bakma yine rahatsız ettim.Dünden beridir hiç mavi ekran hatası almamştım ama bugün laptopun şarjı bitmeye yakın %15 civarı felandı.Laptop kitlenip mavi ekran verdi ve tekrar açtığımda şarj %0 gösteriyordu.Benim batarya ömrü bitti ölmek üzere zaten.Acaba mavi ekran hatası bundan kaynaklı olabilir mi ?

Geri
Yukarı