Mavi ekran hataları

İşletim sistemi
Windows 10

231981

Kilopat
Makaleler
1
Kafayı yiyeceğim artık. 12 saat sistem açık kaldı, hiçbir sorun olmadı, iki dakika oyun oynayayım dedim, sürekli mavi ekran vermeye başladı. Daha dün 2-3 saat kadar ETS2 oynadım, hiçbir sorun olmadı. Kafasına göre sistem mavi ekran verip duruyor. Memtest86 ile RAM'leri test ettim, sorun bulamadı. BIOS sürümü düşürme, Ethernet sürücüsünü anakartın sitesindekini kurup deneme, hepsini denedim. Ne yapabilirim artık?

Ekran kartı ile alakalı vermiş.

Ekran kartı sürücünün güncel ise ekran kartını OCCT ile test etmeni öneririm.

RAM ile ilgili hata yazıları var. Ama ana sorun ekran kartı ile alakalı vermiş.
1610435025303.png

Sistemi anti virüs ile tarat. Virüs varsa temizle

Ekran kartı ile alakalı vermiş.

Ekran kartı sürücünün güncel ise ekran kartını OCCT ile test etmeni öneririm.

RAM ile ilgili hata yazıları var. Ama ana sorun ekran kartı ile alakalı vermiş.
Eki Görüntüle 831058
Sistemi anti virüs ile tarat. Virüs varsa temizle.

Sürücü güncel. OCCT'yi deneyeyim.

Hocam kendi sitesinde ki beta olmayan versiyonu indirmiştim. Beta deneyeyim bir de.

Teşekkür ederim. Deneyeyim bunu.

OCCT'nin bir sürümü hatalı. Galiba siz onu indirdiniz ve test edemediniz.

Bilgisayar başında olsam hatalı olmayan OCCT sürümünün linkini verebilirdim.

Hocam işin garip tarafı şu an mavi ekran vermiyor o kadar oyun açtım tarayıcı açtım video izledim her türlü işi yaptım sistem de FurMark bile açtım test ettim ama mavi ekran vermiyor şimdi de. Kafasına göre dalga geçiyor benimle. Sadece 2 saat önce verdi onda da YouTube'da video açıktı açar açmaz verdi şu an yine bir şey yok.
@Enes3078 hocam konuya bekleniyorsunuz. @Ted Kaczynski hocam sizde lütfen çözelim şunu. Az önce yine mavi ekran verdi saatlerdir sistemi kullandım Google Chrome'da takıldım bir sorun olmadı onu kapattım Brave tarayıcısına tıkladığım anda mavi ekran verdi kmode_exception_not_handled diye hata sebebi de FLTMGR.sys olarak gözüküyor bluescreen view programında. Ne yapabiliriz acaba?

@Mert Erik aynı hatayı veriyor yine 2-3 saniye çalışıyor sonra kendisi otomatik olarak iptal ediyor testi.

Geri
Yukarı