Mavi ekran hatası ASUS Aura ve armoury create

ismet aydın

Decapat
Daha fazla  
Meslek
mekatronik
Dün ASUS FX505 serisi Gaming laptop aldım. Bu Laptop'ın klavye RGB LED'lerinin rengini değişitrmek için ASUS Aura yazılımını yükledim ve yükleme sonunda finish demesine rağmen 2 saniye sonra PC mavi ekran hatası veriyor. Bunun ardından tüm ASUS Aura yazılımını sildim ve RGB ayarına ulaşırım diyerek ASUS armoury crate yazılımını yükledim. Bu yazılımı yüklemez olaydım yükleme sonlarında Loading'de laptop un fanları son hızlarda dönmeye başladı ve mavi ekran verdi. PC'yi tekrar açtığımda otomatik olarak tekrar yazılımı yüklemeye çalıştı ve tekrar mavi ekran verdi. Bu olayı 5 kez yaşadıktan sonra hemen görev yöneticisinden işlemi durdurup yazılım ile alakalı her şeyi sildim. Sizce bu neden olur?

ASUS TUF Gaming AMD Ryzen 5 3550H 8 GB DDR4 512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX1650 FreeDOS 15.6" taşınabilir bilgisayar FX505DT-BQ051

Dün ASUS FX505 serisi Gaming laptop aldım. Bu Laptop'ın klavye RGB LED'lerinin rengini değişitrmek için ASUS Aura yazılımını yükledim ve yükleme sonunda finish demesine rağmen 2 saniye sonra PC mavi ekran hatası veriyor. Bunun ardından tüm ASUS Aura yazılımını sildim ve RGB ayarına ulaşırım diyerek ASUS Armoury Crate yazılımını yükledim. Bu yazılımı yüklemez olaydım yükleme sonlarında Loading'de laptop un fanları son hızlarda dönmeye başladı ve mavi ekran verdi. PC'yi tekrar açtığımda otomatik olarak tekrar yazılımı yüklemeye çalıştı ve tekrar mavi ekran verdi. Bu olayı 5 kez yaşadıktan sonra hemen görev yöneticisinden işlemi durdurup yazılım ile alakalı her şeyi sildim. Sizce bu neden olur?

ASUS TUF Gaming AMD Ryzen 5 3550H 8 GB DDR4 512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX1650 FreeDOS 15.6" taşınabilir bilgisayar FX505DT-BQ051.

Bende aynı mavi ekran sıkıntısıyla karşılaşıyorum ve laptoplar aynı bunun Armoury Crate uygulamasından kaynaklandığından emin misin?

Dün ASUS FX505 serisi Gaming laptop aldım. Bu Laptop'ın klavye RGB LED'lerinin rengini değişitrmek için ASUS Aura yazılımını yükledim ve yükleme sonunda finish demesine rağmen 2 saniye sonra PC mavi ekran hatası veriyor. Bunun ardından tüm ASUS Aura yazılımını sildim ve RGB ayarına ulaşırım diyerek ASUS Armoury Crate yazılımını yükledim. Bu yazılımı yüklemez olaydım yükleme sonlarında Loading'de laptop un fanları son hızlarda dönmeye başladı ve mavi ekran verdi. PC'yi tekrar açtığımda otomatik olarak tekrar yazılımı yüklemeye çalıştı ve tekrar mavi ekran verdi. Bu olayı 5 kez yaşadıktan sonra hemen görev yöneticisinden işlemi durdurup yazılım ile alakalı her şeyi sildim. Sizce bu neden olur?

ASUS TUF Gaming AMD Ryzen 5 3550H 8 GB DDR4 512 GB SSD NVIDIA GeForce GTX1650 FreeDOS 15.6" taşınabilir bilgisayar FX505DT-BQ051.

Aura programı sorunlu hocam. Onu kurduğum günden beri masaüstünden çok mavi ekran görüyordum. Format attım ve bir daha da yüklemedim. Ayrıca ETS 2'de de Aura programı yüzünden çökme yaşadım. Laptop değil hazır sistem kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı