Mavi ekran hatası

...kusura bakmayın sizi de yoruyoruz.
Böyle düşünmeyin. Biz konulara mesaj yazarken bunların olabileceğini bilerek yazıyoruz. Bazı konu sahipleri önerilerimiz hakkında geri dönüş yapmıyorlar, o yüzden bazen sorup duruyorum. Yaptığınız zaman sonuçları paylaşırsınız.

Böyle düşünmeyin. Biz konulara mesaj yazarken bunların olabileceğini bilerek yazıyoruz. Bazı konu sahipleri önerilerimiz hakkında geri dönüş yapmıyorlar, o yüzden bazen sorup duruyorum. Yaptığınız zaman sonuçları paylaşırsınız.
Böyle düşündüğünüz için size minnettarım.
Hocam RAM'lerde sorun gözükmüyor ve arkadaşım o günden beri mavi ekranda yemedi ancak yeni bir sorun oluştu bilgisayardan bir Boot sesi geliyor ve bilgiyasar yaklaşık 1 dakika donuyor bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleme:
HD Tune Pro ile hata, HDD Sentinel ile de sağlık testi yapsın diske. Ayrıca boot sesi geliyor demişsiniz, ne demek istediğinzii anlamadım.

HD Tune ile hata taraması yapın o zaman. Ayrıca belleklerde sorun yok demişsiniz, testi yaptınız mı ki? Yaptıysanız sonuçları atın.

Buyrun.

Dosya Ekleri

• memtest sonuc.jpg
    memtest sonuc.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 15
Attığınız fotoğrafta test tamamlanmamış görünüyor. Sonuna kadar bekliyorsunuz değil mi?

Su an telefonda olduğum için dumplari tekrardan inceleyemiyorum. Testin sonuna kadar beklemenize rağmen bir hata çıkmadıysa eve gidince ayrıca bir daha bakacağım.

Attığınız fotoğrafta test tamamlanmamış görünüyor. Sonuna kadar bekliyorsunuz değil mi?

Su an telefonda olduğum için dumplari tekrardan inceleyemiyorum. Testin sonuna kadar beklemenize rağmen bir hata çıkmadıysa eve gidince ayrıca bir daha bakacağım.

Arkadaşıma fotoğraf atmasını istediğimde bunu attı kendisi eve dönünce ona bir daha yazıyım.

Geri
Yukarı