Çözüldü Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows büyük bir kısmını günceller zaten. Siz sadece ekran kartı ve çipset sürücüsünü kontrol etseniz yeter. Onları da zaten elle güncelleyeceksiniz.

Dediğiniz gibi bilgisayara format attım ama driver kurmama izin vermiyor hep mavi ekran hatası veriyor driverları kuramıyorum
@Bora Dere şu an bakacak kadar müsait değilim dosyalara.

Pardon bakar mısınız?

Sürücü kurmanıza nasıl izin vermiyor? Hangi sürücüyü kurmaya çalışıyorsunuz?

HD Tune Pro ile Quick Scan ayarı kapalı bir şekilde hata ve sağlık taraması yapın. Sanıyorum sorun diskte. Ayrıca belleklere de test yapın.

Sürücü kurmanıza nasıl izin vermiyor? Hangi sürücüyü kurmaya çalışıyorsunuz?

HD Tune Pro ile quick scan ayarı kapalı bir şekilde hata ve sağlık taraması yapın. Sanıyorum sorun diskte. Ayrıca belleklere de test yapın.

Sürücülerimi indirirken mavi ekran hatası aldığım için inme işlemi yarıda kesiliyor tekrardan bilgisayar yeniden başlayınca yine indirmek istiyorum yine mavi ekran hatası aldığım için driver kuramıyorum güvenli modda mı indirsem acaba bir de SSD kullanıyorum. Dediğiniz programları indirmeye çalışırken mavi ekran hatası alacağım büyük ihtimalle sonra tekrardan indirmeye koyduğumda tekrar alacağım böyle döngüye giriyorum çünkü indirmeye baştan başlıyorum internetim de fazla hızlı değil.

Sizinki gibi bir sorunu ilk defa görüyorum, internete nasıl bağlanıyorsunuz? Sistemi internetsiz kullanmaya çalıştığınız zaman bir sorunla karşılaşıyor musunuz?

Sizinki gibi bir sorunu ilk defa görüyorum, internete nasıl bağlanıyorsunuz? Sistemi internetsiz kullanmaya çalıştığınız zaman bir sorunla karşılaşıyor musunuz?

İnternete ethernet kablosu ile bağlanıyorum. Demek istediğim driverları internetten indirirken mavi ekran hatası aldığım için yarıda kesiliyor indrimeye sonradan devam edemiyorum yeniden başlatınca bilgisayarı tekrar kullanınca internetten baştan indirmem gerekiyor. Bu arada Google Chrome'u kendi kendine kapatıyor ve çöktü hatası alıyorum az önce aldım az önce oldu bunlar.

Bahsettiğim yazılımları başka bir sistem üzerinden indirip kendi sisteminizde çalıştırır mısınız? Ethernet kablosunu çıkarıp sistemi internetsiz başlatın ve biraz kullanın bakalım.

Bahsettiğim yazılımları başka bir sistem üzerinden indirip kendi sisteminizde çalıştırır mısınız? Ethernet kablosunu çıkarıp sistemi internetsiz başlatın ve biraz kullanın bakalım.

Dediğiniz gibi memtes86'dan testimi yaptım hiçbir sorun çıkmadı HD Tune'dan SSD testimi yaptım hata taramamda hiçbir sorun çıkmadı ama sağlık bölümüne girdiğimde hiçbir şey gözükmüyor. Etherne kablomu çıkarıp bir süre kullandım ama yine hata aldım.

Dediğiniz gibi memtes86'dan testimi yaptım hiçbir sorun çıkmadı HD Tune'dan SSD testimi yaptım hata taramamda hiçbir sorun çıkmadı ama sağlık bölümüne girdiğimde hiçbir şey gözükmüyor. Etherne kablomu çıkarıp bir süre kullandım ama yine hata aldım.
O zaman dosyaları paylaşın. Ve fotoğrafta paylaşınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı