Mavi ekran hatası

asrafed

Femtopat
Merhabalar, açılışta mavi ekran hatası alıyorum, temiz kuruluma rağmen çözülmedi.

Intel Dynamic Framework sürücülerinizi güncelleyin. Bluetooth sürücülerinizi güncelleyin. Ve belleklere test yapın.

Aşağıdaki linke gidin ve Bluetooth sürücünüz ile LAN sürücünüzü yükleyin. Ayrıca Varolmayan bir aygıt belirlendi demiş. Bunun ne ile ilgili olacağı hakkında pek bir fikrim yok. @Bora Dere hocamın dediklerini de uygulayın. Gerçi az çok birbirimizin cevapları benziyor.
Son olarak isterseniz BIOS güncelleyebilirsiniz.

Link: Product Support | Acer United States

cevaplarınız ve yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim hepsini yapmıştım ama sorun düzelmedi mavi ekranı sadece bilgisayarı açarken alıyorum bilgisayarım 2 günlük acer nitro 5 açılışta kernel data altında hatayı veriyor(cmbatt.sys) kernel data hatası sabit olmak üzere hata kodu ara değişiyor 3 4 temiz kurulumla sorunu çözemedim w10 home kurdum sürekli ayrıca mavi ekranı yeniden başlatıncada vermiyor sadece bilgisayarı ilk açarken

ilk 2 kurulumumda güncellemiştim burdaki 4 tane bios indirmesi gözüküyor hepsini indirecekmiyim peki
gerekli işlemleri yaptıkran sonra buda en sonki hatanın minidumpı

Son düzenleme:
Merhaba cevap için teşekkürler as SSD ile kontrol attım ayrıca sfc/scannow da yaptım fotoğrafları paylaşıyorum

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    181,3 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Merhaba cevap için teşekkürler as SSD ile kontrol attım ayrıca SFC /scannow da yaptım fotoğrafları paylaşıyorum

Size tavsiyem acilen Driver Booster yazılımını kaldırmanız yönünde bu arada. SFC gerekli işlemleri yapmış. Kalanı @Murat5038 hocamda artık. 😉

Yeni konular

Geri
Yukarı