Çözüldü Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şu an ilk defa böyle bir şey karşılaştım.

DDU ile eski sürücüyü sildiniz mi?

Eğer silip böyle olduysa kapatın ve kurulum başlatmayı tekrar açmayı deneyin.
Ekran kartı sürücünü güncelle.

En başta DDU ile var olan sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

BIOS güncelleyin.

İntel HD graphicsi güncellemeyi deneyin. Rehberleri aşağıda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ErenCeylan

Son durum nedir?

Son düzenleme:
Ekran kartı sürücünü güncelle.

En başta DDU ile var olan sürücünü sil. Sonra ekran kartının kendi sitesinden en güncel WHQL imzalı sürücüyü indir.

BIOS güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@ErenCeylan

Son durum nedir?
Hala mavi ekran hatası alıyorum ekran kartı sürücüyü technopatın videosundaki gibi yapmayı denediğimde bu sürücü cihazınızla uyumlu değil gibi sorunlar aldım intel driver&support assistant yükledim ordan yapmayı dendeim güncellendiğinin söyledi fakat sürücü sürümü hala 2017 olarak gözüküyor, bios güncellemesi başarılı oldu.
Sizin dediklerinizi yaptıktan sonra bir tane mavi ekran hatası aldım eskileriyle beraber:Mavi Ekran hataları.rar

Ekran kartı sürücüsünü tam güncelleyemediniz galiba.

En başta DDU ile ekran kartının sürücüsünü sil. Sonra aşağıda verdiğim sürücüyü indir.

"DISM" rehberini uygula.

En başta DDU ile ekran kartının sürücüsünü sil. Sonra aşağıda verdiğim sürücüyü indir.

"DISM" rehberini uygula.

Tam anlayamadım bu NVIDIA sürücüsü Intel yerine geçebiliyor mu? Yani DDU'da tam olarak ne yapmam gerek AMD,Intel ve NVIDIA hangisini seçmeliyim?

Bakın NVIDIA başka İntel başkadır. İntel işlemcinizin içinde bir tane grafik işlemcisi var. Bir normal ekran kartınızın sürücüsü var.

Ben sizden 2'sinide güncelleyin dedim.

"DISM" rehberini uygula.

Bu mesajda sizden ekran kartınızın sürücülerini güncelleyin dedim. Sadece DDU ile şu an kullandığınız ekran kartı sürücünüzünü sileceksiniz. Rehberinide paylaştım. DDU ile sürücü kaldırma rehberi diyor. Oradan bakarak silebilirsiniz. Sonra size sürücü paylaştım. O sürücüyü indireceksiniz.

@ErenCeylan

Son durum nedir?
İntel HD graphics güncelleyin. Technopatın videosunu izleyin ve altında rehberi var okuyun ve uygulayın.

Bakın NVIDIA başka Intel başkadır. Intel işlemcinizin içinde bir tane grafik işlemcisi var. Bir normal ekran kartınızın sürücüsü var.

Ben sizden 2'sini de güncelleyin dedim.

Bu mesajda sizden ekran kartınızın sürücülerini güncelleyin dedim. Sadece DDU ile şu an kullandığınız ekran kartı sürücünüzünü sileceksiniz. Rehberini de paylaştım. DDU ile sürücü kaldırma rehberi diyor. Oradan bakarak silebilirsiniz. Sonra size sürücü paylaştım. O sürücüyü indireceksiniz.

Intel HD Graphics güncelleyin. Technopat'ın videosunu izleyin ve altında rehberi var okuyun ve uygulayın.

hata.png

Böyle bir hata verdi üzgünüm sizi de yoruyorum. Intel'de de bir hata vermişti güncellemeyi yaparken.

Çözüm

Evet silmiştim DDU ile şimdi yeniden deneyeyim.

Yeniden denediğimde NVIDIA oldu şimdi Intel'i deneyeceğim.
Şu anda sorunum çözüldü çok sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı