Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Crawlu

Centipat
Bilgisayarımı yeni topladım ve hata alıyorum. Bu durum çok üzücü.

120320-22187-01.dmp 120320-26296-01.dmp 120320-26812-01.dmp 120320-27078-01.dmp 120320-27500-01.dmp

Dosyaları yukarı yazdım. Ben araştıramadım. Sizden yardım bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG-20201203-WA0002.jpeg
    IMG-20201203-WA0002.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim şuanda ram testini yapıyorum cmd de bi sorun çıkmadı
Merhaba videoyu izledim msi için f11 asus için f8 diyor ikisinide denedim ama girmedi
Dediğiniz gibi 2 sinde yaptım ama ram testinde f8 ve f 11 e tıkladım ama gelmedi ekran yardımcı olurmusunuz
Şuan aynı hatayı yine verdi ama ram testini yapmadım anlatırmısınız nasıl yapacagım
Teşekkür ederim şuanda ram testini yapıyorum cmd de bi sorun çıkmadı

Merhaba videoyu izledim msi için f11 asus için f8 diyor ikisinide denedim ama girmedi

Dediğiniz gibi 2 sinde yaptım ama ram testinde f8 ve f 11 e tıkladım ama gelmedi ekran yardımcı olurmusunuz

Şuan aynı hatayı yine verdi ama ram testini yapmadım anlatırmısınız nasıl yapacagım
Buda son testti ama hatayı hala alıyorum dediğin bütün testleri yaptım :(
minidump buna bakabılırmısınız yenı hata

Dosya Ekleri

• IMG_20201204_102042.jpg
    IMG_20201204_102042.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Otomatik sürücü kuran yazılım kullandın mı?

[Rehber] Eksik ve bozuk SYS dosyalarını onarmak rehberini uygula. Windows Update çalıştır ve gelen Windows 10 sürüm güncellemesini vs. her şeyi yap. KIS 2021'i sistemine kur ve tam tarama gerçekleştir. Windows Defender devre dışı kalsın, KIS 2021'i kullanmaya devam et.

Son düzenleme:

[Rehber] Eksik ve bozuk SYS dosyalarını onarmak rehberini uygula. Windows Update çalıştır ve gelen Windows 10 sürüm güncellemesini vs. her şeyi yap. KIS 2021'i sistemine kur ve tam tarama gerçekleştir. Windows Defender devre dışı kalsın, KIS 2021'i kullanmaya devam et.
DDU ile sildim sonra nvdia son sürüme güncelledim

DDU ile sildim sonra nvdia son sürüme güncelledim
Soruma cevabın bu ise tam anlamadım. Otomatik sürücü kuran yazılımlar Driver Booster, DriverPack Solution gibi yazılımlar oluyor. Bu tür yazılımları kullandın mı kullanmadın mı onu soruyorum. Kullandın mı? Belirttiğim diğer işlemleri de gerçekleştirdin mi? Net bir cevap verir misin?

DDU ile sildim sonra NVIDIA son sürüme güncelledim bu

Soruma cevabın bu ise tam anlamadım. Otomatik sürücü kuran yazılımlar Driver Booster, DriverPack Solution gibi yazılımlar oluyor. Bu tür yazılımları kullandın mı kullanmadın mı onu soruyorum. Kullandın mı? Belirttiğim diğer işlemleri de gerçekleştirdin mi? Net bir cevap verir misin?

Özür dileyerek Instagramıno verebilir misin fotoğraf vb şeylerde atarım

Şimdi 2 tane soru soracağım madde şeklinde. Bunları madde şeklinde cevapla sen de.

1- Bilgisayarı aldığında bilgisayarındaki sürücüleri nereden indirdin?
2- Bir rehber uygulamanı, Windows Update çalıştırıp güncelleme yapmanı, KIS 2021'i kurup tam tarama yapmanı istedim. Bunları uyguladın mı?

Şimdi 2 tane soru soracağım madde şeklinde. Bunları madde şeklinde cevapla sen de.

1- Bilgisayarı aldığında bilgisayarındaki sürücüleri nereden indirdin?
2- Bir rehber uygulamanı, Windows Update çalıştırıp güncelleme yapmanı, KIS 2021'i kurup tam tarama yapmanı istedim. Bunları uyguladın mı?
1 soru bilmiyorum bilgisayarcı topladı parçaları bios güncellemesi yaptı windows kurdu 2 soru henüz yapmadım şuanda ram testini gerçekleştiriyor bilgisayar

Test bittikten sonra diğer dediklerimi uygula. Diğer dediklerim şunlar:

Ayrıca Windows'un arama yerine Denetim Masası yaz ve girerek "Program kaldır"a bas. Yüklü olan programlar çıkacaktır, bunların hepsini ekran görüntüsü şeklinde buraya at. Tekrar söylüyorum, diğer dediklerimi yapmayı unutma.

Test bittikten sonra diğer dediklerimi uygula. Diğer dediklerim şunlar:

Ayrıca Windows'un arama yerine Denetim Masası yaz ve girerek "Program kaldır"a bas. Yüklü olan programlar çıkacaktır, bunların hepsini ekran görüntüsü şeklinde buraya at. Tekrar söylüyorum, diğer dediklerimi yapmayı unutma.
Peki uygulayıp geri dönüş yapacağım

Geri
Yukarı