Mavi ekran hatası

BIOS sürümün F60C sürümü beta bir sürüm. Beta bir sürüm pek önermiyorum. O yüzden F51 sürümüne geçmekte fayda var.

Ekran kartı sürücünün güncelliğini kontrol eder misin?

"DISM" rehberini uygula.

Windows 10 güncelleştirmesi var mı diye kontrol et.

İlk defa farklı bir hata başlığı ile karşılaştım. Ne demek olduğunu tam anlayamadım. Bilmediğim için bir şey yaptırmayacağım.

1 ay sonra mavi ekran almanız bir iyi bir kötü. Uzun zamandan beri mavi ekran almamışsın iyi. Kötüsü ise mavi ekran alman.

Minidumpta 4 tane vardı. 2 tanesi yok.

BIOS sürümün F60C sürümü beta bir sürüm. Beta bir sürüm pek önermiyorum. O yüzden F51 sürümüne geçmekte fayda var.

Ekran kartı sürücünün güncelliğini kontrol eder misin?

"DISM" rehberini uygula.

Windows 10 güncelleştirmesi var mı diye kontrol et.

İlk defa farklı bir hata başlığı ile karşılaştım. Ne demek olduğunu tam anlayamadım. Bilmediğim için bir şey yaptırmayacağım.

1 ay sonra mavi ekran almanız bir iyi bir kötü. Uzun zamandan beri mavi ekran almamışsın iyi. Kötüsü ise mavi ekran alman.

Minidumpta 4 tane vardı. 2 tanesi yok.
Hocam dün yediğim ilk mavi ekran vermeden önce bilgisayar da FS19 oynuyordum arkada ise origin oyun indiriyordu müzik açmak için alt-tab attığımda ise sisteme bişeyler oldu bir anda bütün programlar yanıt vermemeye başladı ama fare imlecini hareket ettirebiliyordum.

Şimdide yedim 2 tane.
Hocam yukarıda dediklerinizden herşeyi tam ekran kartı güncel windows güncel DISM rehberini yaperken mavi ekran veriyordu.

Hocam ilk mavi ekrandan sonra sistem güncellemeyi kendisi yaptı masaüstüne gelmeden kendi güncelledi ne olduysa ondan sonra oldu bu forumu yazarken de mavi ekran yedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı