Mavi ekran hatası

merttdeveci

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar.
Çıldırmak üzereyim bilgisayarım dünden beri sürekli farklı durdurma kodlarıyla mavi ekran veriyor. Dün format atarken bir iki kez mavi ekrandan format bile artırmadı. Şans eseri mi bilmiyorum bu sabah format atabildim. Ilk başlarda herhangi bir problem yaratmadi fakat bir süre sonra sorun devam etmeye başladı. Sistem 1 aylık sistem henüz.

İşlemci: Ryzen 5 5600X.
GPU: ASUS RX580 8 GB.
Anakart: MSI B550M PRO-wdh-wıfı.
Versa J23tg kasa 650W PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:

Minidump dosyalarınızı paylaşın.

Minidump dosyalarınızı paylaşın.
Masaüstü yüklenirken veya masaüstünde 10-15 saniye sonra mavi ekran alıyorum bundan dolayı minidump'a erişemiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir?

Aklıma bir şey geldi ama olur mu bilemedim.

Ağ kapalı şekilde açın ve telefonu bağlayın. Sonra dump dosyalarını telefona aktarın. Telefondan bir yere dump dosyalarını yükle. Ondan sonra yükledeğin yerin linkini paylaş.

En başta ağa bağ ile açmayın. İlk önce masaüstüne gel öyle ağı aç. Deneyebilirsen dene.

Aklıma bir şey geldi ama olur mu bilemedim.

Ağ kapalı şekilde açın ve telefonu bağlayın. Sonra dump dosyalarını telefona aktarın. Telefondan bir yere dump dosyalarını yükle. Ondan sonra yükledeğin yerin linkini paylaş.

En başta ağa bağ ile açmayın. İlk önce masaüstüne gel öyle ağı aç. Deneyebilirsen dene.
Maalesef hocam güvenli modu seçtiğim zamanda da mavi ekran alıyorum.. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı