Mavi ekran hatası

Gorkemmeletli

Femtopat
Dün sabah bilgisayarı açtığımda herhangi bir sorunum yoktu, daha sonrasında mavi ekran hatasi aldım ve bilgisayar kapandı. Açılır iken Press F1 to Resume yazıyordu, bastım. Açılıyor ama oyun oynayama kalktığımda direkt olarak mavi ekran hatasını alıyorum. İnternet üzerinden araştırdım denedim, bazı konularda sıralı şekilde gösterilen adımları uygular iken ben de birtakım adımları uygulayacak bölümler olmadığı için yapamadım. SSD'de sorun gider dediğim zaman sorunu buluyor, yeniden başlattığımda F1 hatası alıyorum. Açılmıyor. HDD'yi ayni şekilde sorun gider dediğimde bir problem gözükmüyor. F1 basmam gereken ekranda gözüktüğü gibi değildi başlangıç ekranı.

IMG-20210304-WA0071.jpeg

IMG_20210304_150249.jpg

Diskteki verileriniz direkt kopyalayıp HDD'e taşıyabilirsiniz ya da SSD'yi HDD'e klonlarsınız.
Normal bildiğimiz kopyala yapıştır ile yapıcam bunu öyle değilmi. Şuan uyguluyorum o zaman...
TrunstedInstaller izin vermiyor dedi... Dostum gerçekten çok özür dilerim cahil bir adamla baş başa kaldın... :/

Dosya Ekleri

• 2021-03-04.png
    2021-03-04.png
    297,9 KB · Görüntüleme: 15
Windows klasörünü öyle taşıyamazsınız. Windows klasöründe olan verilerinizi ya da masaüstündeki verilerinizi HDD'e atmayı deneyin.

Mahalle bilgisayarcısına götürecekseniz hiç götürmeyin. Bozuk olmayan parçalara bozuk der paranızı almaya çalışır. Ama güvendiğiniz biriyse bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı