Mavi ekran hatası

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Bilgisayarımı 10 DK uyku moduna aldım ve açtığımda 3 saniye süren mavi ekranı gördüm. Tek gördüğüm driver yazısıydı çok kısa sürdüğünden göremedim ve minidump anlamıyorum aşağıya link bırakıyorum sebebi nedir çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim. 030821-16114-01

Bilip bilmeden yorum yapmayın, mesaj kasmak için yazılmış bir mesaj. Ayrıca arkadaşın sorunu ekran kartı kaynaklı.
Ekran kartı sürücünü güncellemen lazım.

Eğer sürüm eskiyse buna güncelle. Geçenlerde babamın bir arkadaşının bilgisayarı mavi ekrandan muzdaripti. Aynı ekran kartı bu arada. Ekran kartı sürücüsü eskiymiş, bu sürüme güncellenince mavi ekran sorununu çözmüştüm.
Laptop ise pili çıkar tak yap sonra da ana menü gelir ise format at.
O da olmaz ise microscoft desteğe yaz veya önceden yazılanlara bak.
Bilginiz olmadan buraya bir şey yazmayın. Mesaj kasmak için bu. Ama yardıma ihtiyacınız olursa her zaman buradayız.

Bilip bilmeden yorum yapmayın, mesaj kasmak için yazılmış bir mesaj. Ayrıca arkadaşın sorunu ekran kartı kaynaklı.

Eğer sürüm eskiyse buna güncelle. Geçenlerde babamın bir arkadaşının bilgisayarı mavi ekrandan muzdaripti. Aynı ekran kartı bu arada. Ekran kartı sürücüsü eskiymiş, bu sürüme güncellenince mavi ekran sorununu çözmüştüm.

Bilginiz olmadan buraya bir şey yazmayın. Mesaj kasmak için bu. Ama yardıma ihtiyacınız olursa her zaman buradayız.

Cevabınız için çok teşekkürler ama internetimde sorun olduğu için NVIDIA sitesinden indiremiyorum indirip medifire veya herhangi bir yere koyabilir misiniz? Rica etsem. Türkiye değilde yabancı siteden indirince bunuda çözdüm Çok teşekkürler gerek kalmadı <3

Yok, cidden yemin ederim ben yaptım, bende böyle çözüldü. Bilgim bu kadar. Sende nasıl bir sorun var bilemem, bende öyleydi. Valorant oyunu çok fazla ısıtıyordu PC'yi, ısınınca da bilgisayar mavi ekran verip kendini kapıyordu, ben de format attım çözüldü yani. Neden kızdınız k? Ben daha burada soru sormayı bilmiyorum yani mesaj kasıldığını bile bilmiyorum. Yani neden kızdınız? Ben üzgünüm. :(

Bilmiyorsanız o zaman Mavi Ekran konularını azıcık inceleyin. Yardıma ihtiyacınız olursa yardımcı oluruz. Her hata aynı sebepten oluşmamaktadır. Hata kodu mesela Memory Management olur, RAM bellek arızası deriz, ama HDD dolayısıyla oluşmuş çıkar.

Sendeki çözüm arkadaşta işe yaramayabilir demeye çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı