Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Diğer

ardabayindir

Femtopat
Daha fazla  
PC Win 10 superlite 2004 indirdim kurduğum gün çok iyiydi ama bugün görev yöneticisine bakayım dedim bastım, açılmadı. Tekrar bastım açılmadı. Sonra mavi ekran verdi ve sonra tekrar açtım aynı hatayı verdi. Minidump dosyasına bakarım ama şu sebepten bakamıyorum.

1. Çok kulak ağrıtan bir çökme sesi vardı ya ondan rahatsız oluyorum.

2. Annemler görür diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle korkma. Güvenli mod üzerinden bilgisayara gir ve dosyayı paylaş. Biz sana ne yapman gerektiğini tarif edeceğiz adım adım.
Yukarıdaki turuncu düğmeye bas ve rehberi kullan.

Yarın bakacağım bir de bir şey soracağım PC açtığımda tüm sesleri kapatırsam cızırtı hala gelir mi mavi ekran hatasında?

Zannetmem ama gelebilir de. Mavi Ekran abartı derecede korkulacak bir şey değil. Burada koca bir forum var yardım istememek ayıp bence. Anne babandan da korkma en kötü bilgisayarım hata verdi ama kendi çözebileceğim bir durum ise kendim çözeceğim benim dışında bir şey ise tamire gitmeli demen gerekli.
Ayrıca bir soru daha soracağım. 20H2 sürümünü neden kurmadın? 20H2 en güncel sürüm halihazırda. Sistem yetmiyor olabilir diyeceğim bunun için.
Yarın dosyaları mutlaka paylaş. Bizzat ilgileneceğim, aktif değilsem etiketle yeter.
@ardabayindir Dostum dosyaları paylaşacak mısın?

Son düzenleme:
Zannetmem ama gelebilir de. Mavi ekran abartı derecede korkulacak bir şey değil. Burada koca bir forum var yardım istememek ayıp bence. Anne babandan da korkma en kötü bilgisayarım hata verdi ama kendi çözebileceğim bir durum ise kendim çözeceğim benim dışında bir şey ise tamire gitmeli demen gerekli.
Ayrıca bir soru daha soracağım. 20H2 sürümünü neden kurmadın? 20H2 en güncel sürüm halihazırda. Sistem yetmiyor olabilir diyeceğim bunun için.
Yarın dosyaları mutlaka paylaş. Bizzat ilgileneceğim, aktif değilsem etiketle yeter.
@ardabayindir dostum dosyaları paylaşacak mısın?

Tamam annemlere söyledim peki şeyden de olabilir mi ben Windows superlite 2004 geçtim ondan da kaynaklı olabilir mi bir de bugün saat 14:30 falan atabilirim :D

Geri
Yukarı