Mavi ekran hatası

Merhabalar, ben de az önce mavi ekran hatası aldım. Ardından bilgisayar yeniden başladı. Minidump dosyalarını yüklemek için baktım fakat en son 2016 yılına ait dosyalar bulunuyor. Ne yapmam gerekiyor?
Bilgisayar mavi ekran verince %100'e kadar beklediniz, değil mi?

C:\Windows\Minidump klasörünü bulamazsanız ayarlarınız kapalı olabilir görseldeki gibi Sistem - Sistem Özellikleri - Gelişmiş Ayarlar - Başlangıç ve Kurtarma altından etkinleştirin ve CCleaner gibi programları devredışı bırakın. Otomatik siliyor olabilirsiniz.

Bir dosyayı açmak istediğimde hata verdi hata çözüldü deyip bilgisayar yeniden başlattı açıldığında aşırı yavaşlık vardı fakat DMP dosyalarına.

Bilgisayar mavi ekran verince %100'e kadar beklediniz, değil mi?

Evet bekledim hatta çözüldü yazıyordu sonra yeniden başlattı kendini.
Temizlik araçları vs kullanmayın ve %100 olup reset atana kadar bekleyin.
Temizlik araçları falan kullanmıyorum kendisi tekrar açılana kadar da herhangi bür şey yapmadım da neden kaydedilmemiştir acaba?

Bir dosyayı açmak istediğimde hata verdi hata çözüldü deyip bilgisayar yeniden başlattı açıldığında aşırı yavaşlık vardı fakat DMP dosyalarına.

Evet bekledim hatta çözüldü yazıyordu sonra yeniden başlattı kendini.

Temizlik araçları falan kullanmıyorum kendisi tekrar açılana kadar da herhangi bür şey yapmadım da neden kaydedilmemiştir acaba?
Şu an minidump var mı? Varsa atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı