Mavi ekran hatası

erdem06

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir süredir ara ara (1 -2 haftada bir) mavi ekran hatası alıyorum. Dosyasını atıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bir süredir ara ara (1 -2 haftada bir) mavi ekran hatası alıyorum. Dosyasını atıyorum yardımcı olabilecek var mı?

RAM, ekran kartı, işlemci bunları çıkartıp takmayı dene (tabii biliyorsan bilmiyorsan lütfen deneme herhangi bir şeye zarar verebilirsin) bunlar olmaz ise ekran kartının driverlerinin güncel olup olmadığını kontrol et. Eğer bunlarda olmuyor ise geriye 2 seçenek kalıyor.
1- şu an yasaklar var bunlar bitince herhangi bir bilgisayaracıya götür o senin tek tek kasanın içindeki parçaları denesin bozuk bir parçan vardır belki.
2- yapmayı biliyorsan evde kendin bilgisayarına format atmayı dene belki herhangi bir zararlı yazılım buna neden olmuş olabilir.
(Ama sen ilk önce driverlerini kontrol et eğer bir sonuç alamassan o zaman da (biliyorsan) format at oda olmasa dediğim gibi son 2 seçenekten 1. yi dene.

FACEIT kaldırın. Sorun yaratan FACEIT olmuş.

"DISM" komutlarını uygula.

Sürücülerini güncel tutmaya çalış.

Diskine HD Sentinel yazılımı ile "Genel Bakış" sekmesini ve SMART verilerini paylaşın.

Başka minidump dosyası varsa paylaşın.

aaaa.PNG

ssdnin bukadar sıcak olması normalmi sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı