Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

MithrandelX

Kilopat
Daha fazla  
PUBG ve GTA 5 oynuyorum. Bu iki oyunda da, özellikle PUBG, oyununda ekran bir anda donuyor ve oyun kapanıyor. Herhangi bir hata almıyorum. Arada bir mavi ekran hatası alıyorum. Dosyaları konunun altına ekledim. Memtest86 testi yaptım, 0 error aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Gigabit Adapter sürücüsü sorun çıkarmış. İlgili ağ sürücüsünü güncelleyin.
AMD High Definition Audio Device sürücüsü sorun çıkarmış. İlgili ses sürücüsünü güncelleyin.

Ek olarak:

Intel gigabit adapter sürücüsü sorun çıkarmış. İlgili ağ sürücüsünü güncelleyin.
AMD High Definition Audio device sürücüsü sorun çıkarmış. İlgili ses sürücüsünü güncelleyin.

Ek olarak:

Hangi uygulama ile detaylı olarak bakıyorsun? Ben Blue Screen View ile bakıyorum ancak bu kadar detaylı göremiyorum. Bu konuda beni bilgilendirebilir misin?

Hangi uygulama ile detaylı olarak bakıyorsun? Ben Blue Screen View ile bakıyorum ancak bu kadar detaylı göremiyorum. Bu konuda beni bilgilendirebilir misin?
Bende ilk zamanlar o programla bakıyordum. @KojiroHyuga04 dediği gibi, WinDbg Preview daha detaylı, daha kapsamlı, daha derine inebiliyor. Onun dışındaki programlar, yüzeysel bakıyor olaya. Microsoft Store'dan temin edilebilir.

Bende ilk zamanlar o programla bakıyordum. @KojiroHyuga04 dediği gibi, WinDbg Preview daha detaylı, daha kapsamlı, daha derine inebiliyor. Onun dışındaki programlar, yüzeysel bakıyor olaya. Microsoft Store'dan temin edilebilir.

Dosyalara WinDbg ile bakmaktayız.
BlueScreenView yanlış gösteriyor.

WinDbg'yi Store'dan indirmeye çalışıyorum ancak hata alıyorum. Aradığınız öge burada yok diyor. Acaba Windows 11 kullandığım için olabilir mi?

Yukarıda denileni yaptım. Steam'dan oyunu silip tekrar yüklemiştim. Oyuna tam tıkladım bu mavi ekranı verdi.

Yukarıda denileni yaptım. Steam'dan oyunu silip tekrar yüklemiştim. Oyuna tam tıkladım bu mavi ekranı verdi.
Bu sefer de BattlEYE sorun çıkarmış. Hey Allah'ım nedir bunlardan çektiğimiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı