Çözüldü Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
C:/Windows/System32/memoş.exe
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar. Bilgisayarımda 2 gün önce 22.05.2022 tarihinde (18:20) ve biraz önce mavi ekran hatasıyla karşılaştım. (11:20) BlueScreenView adlı uygulamayı indirdim .dmp dosyalarını açtım. Sorun 2 gün önce (18:20) ntoskrnl.exe adlı bir dosyadan kaynaklanmış. Az önce olan ise (11:20) tekrar ntoskrnl.exe ve Wdfilter.sys adlı dosyalardan kaynaklanmış. Tarayıcıma adını yazıp arattım ama anlamadım. ntoskrnl.exe ve Wdfilter.sys nedir?
Not: C:Windows:minidump içindekileri paylaşacaktım Drive'dan ama başaramadım kusura bakmayın. Yardım edene teşekkürler ;)
Saat 11:20 (24.05.2022)

bluescreenview saat 11.20.PNG

Saat 18:20 (22.05.2022)

bluescreenview saat 18.20.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her şeyi anladım da MSI Afterburner'ı ve BattlEye'nin oyununu neden sildim o mu problem yarattı acaba?
Eki Görüntüle 1398953
Problemin MSI Afterburner ya da BattleEye'da olduğunu kesin olarak söylemek mümkün değil. Neden sildirdiğimi de anlaşılır bir şekilde anlatabileceğimi zannetmiyorum. Sorun düzeldiyse yükleyebilirsiniz. BattleEye yüklemek için bu anticheati kullanan herhangi bir oyuna giriş yapın. Muhtemelen kendisi otomatik olarak yüklenecektir. Olmazsa dosya doğrulama denersiniz.
Her şeyi anladım da MSI Afterburner'ı ve BattlEye'nin oyununu neden sildim o mu problem yarattı acaba?
Eki Görüntüle 1398953
Problemin MSI Afterburner ya da BattleEye'da olduğunu kesin olarak söylemek mümkün değil. Neden sildirdiğimi de anlaşılır bir şekilde anlatabileceğimi zannetmiyorum. Sorun düzeldiyse yükleyebilirsiniz. BattleEye yüklemek için bu anticheati kullanan herhangi bir oyuna giriş yapın. Muhtemelen kendisi otomatik olarak yüklenecektir. Olmazsa dosya doğrulama denersiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı