Mavi ekran hatası

mehmet2333

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi

Son 1 haftada 3,4 kere mavi ekran hatası aldım geçen 3 saat süren bir Memtest testi yaptırdım ve 0 hatayla test tamamlandı. Bu minidump dosyalarımı analiz edebilir misiniz? Sorun ne acaba genellikle microsof Edge de gezerken ya da masaüstündeyken ya da PC kapanırken aldım bu hataları.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü temizleyin. Ardından Ekran Kartı üreticinizin kendi sitesinden en son WHQL sürümü kurun.

HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirin. Sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Eğer Health sekmesinde veri gözükmüyorsa HD Sentinel ile Genel Bakış ve S.M.A.R.T sekmelerini paylaşın.

Lenovo Diagnostics yazılımını kaldırın.

Windows Bellek Tanılama Aracını çalıştırın. Sonuçları paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses sürücülerinizi güncelleyin. Aşağıda güncel sürücüyü paylaştım.

Son olarak BIOS'unuzu güncelleyin.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü temizleyin. Ardından Ekran Kartı üreticinizin kendi sitesinden en son WHQL sürümü kurun.

HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan gerçekleştirin. Sonuçlara ek olarak Health sekmelerinin görüntülerini paylaşın.

Eğer Health sekmesinde veri gözükmüyorsa HD Sentinel ile Genel Bakış ve S.M.A.R.T sekmelerini paylaşın.

Lenovo Diagnostics yazılımını kaldırın.

Windows Bellek Tanılama Aracını çalıştırın. Sonuçları paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses sürücülerinizi güncelleyin. Aşağıda güncel sürücüyü paylaştım.

Son olarak BIOS'unuzu güncelleyin.

Bugün böyle bir minidump hatası aldım FIFA 22'ye girerken sistem bir anda kendini yeniden başlattı.

Bugün böyle bir minidump hatası aldım FIFA 22'ye girerken sistem bir anda kendini yeniden başlattı.
Disk testi sonuçları ve Windows Bellek Tanılama Aracı sonuçları nerede?

Yazdığım her şeyi uyguladınız mı?

Malwarebytes yazılımını kaldırın ve Gamepadinizi bir süre sisteme bağlamayın. Ek olarak belirttiğim test sonuçlarını paylaşın.

Disk testi sonuçları ve Windows bellek tanılama aracı sonuçları nerede?

Yazdığım her şeyi uyguladınız mı?

Malwarebytes yazılımını kaldırın ve gamepadinizi bir süre sisteme bağlamayın. Ek olarak belirttiğim test sonuçlarını paylaşın.

Evet dediğiniz her şeyi yaptım 2 kere Memtest 2 kere de Windows'un kendi bellek tanılama aracını kullandım 0 hata aklıma bir şey gelmiyor artık.

Evet dediğiniz her şeyi yaptım 2 kere Memtest 2 kere de Windows'un kendi bellek tanılama aracını kullandım 0 hata aklıma bir şey gelmiyor artık.
Disk sonuçlarını atar mısınız? Error Scan sonuçları ve Health sekmelerini istiyorum. Ek olarak son mesajımda yazdıklarımı uygulamayı unutmayın.

Disk sonuçlarını atar mısınız? Error scan sonuçları ve health sekmelerini istiyorum. Ek olarak son mesajımda yazdıklarımı uygulamayı unutmayın.

Error scan hepsi yeşil hasarlı hiçbir bölüm yok healt kısmı da boş nedense bir şey yok altta süre vardı bekledim 2,3 kere doldu ama hiçbir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı