Mavi ekran sonrası Windows başlamıyor

choosen88

Femtopat
Daha fazla  
Oyun esnasında mavi ekran verdi yeniden başladığında BIOS'a girdi ve Windows başlamıyor.
Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarlarını stok ayarlara almayı dene, BIOS'tan yapamıyorsan BIOS pilini çıkart 30 saniye kadar bekle ve geri tak. Ek olarak bunları yapmadan önce, şimdi bir yeniden başlat ve başlarken F8'e bas, bir ihtimal Windows açılış seçenekleri gelebilir ama bilemiyorum direkt BIOS menüsüne atıyor diyorsun.

BIOS ayarlarını stok ayarlara almayı dene, BIOS'tan yapamıyorsan BIOS pilini çıkart 30 saniye kadar bekle ve geri tak. Ek olarak bunları yapmadan önce, şimdi bir yeniden başlat ve başlarken F8'e bas, bir ihtimal Windows açılış seçenekleri gelebilir ama bilemiyorum direkt BIOS menüsüne atıyor diyorsun.
sabah 8 de vize sınavım olduğu için bi aceleyle windowsu yeniden kurdum. Fakat windowsu kurarken ssd yoktu normalde ssd ye kuruluydu windows.Ssd nin kablolarıyla oynadım yine gözükmüyor 3 ay önce almıştım haliyle windowsu harddiske kurmak zorunda kaldım şimdi ssd bozulmuş mu oluyor önerebileceğiniz bir şey var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı