Mavi Ekran Sonrası Yüksek Fan Hızı

hKimera

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
3
Yer
Fitzroy, Victoria 3065
Arkadaşlar 3 yıldır kullanmakta olduğum laptop'um Asus X540LA. Bir gün okulda projemi yaparken kullanmamama (ses kartıyla alâkalı) rağmen BSOD aldım, 1 hafta boyunca hiç dokunmadım. Daha dün açtığımda çok iyi bir şekilde film izledim. Bugün CS:GO'da ses kasamadım fan cok hızlı çalismaya basladı. Laptop'u kapattım ve şu an forumda sizin önerilerinizi bekliyorum. Size cevap vermeyi öğrenemedim lütfen soru sormayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size cevap vermeyi öğrenemedim lütfen soru sormayın
Diye bir şey mi olur? O zaman nasıl sorunu çözeceğiz? Sorunu nasıl anlayacağız? Sıcaklıklarını içeren bir fotoğraf gönder. Oyuna girince mi ses başlıyor? Fanların hızlı çalışmasının sebebi tozdan olabilir, en son ne zaman temizlediniz? veya basit bir yöntem olarak dizüstü soğutucusu alabilirsin.

Arkadaşlar 3 yıldır kullanmakta olduğum laptop'um Asus X540LA. Bir gün okulda projemi yaparken kullanmamama (ses kartıyla alâkalı) rağmen BSOD aldım, 1 hafta boyunca hiç dokunmadım. Daha dün açtığımda çok iyi bir şekilde film izledim. Bugün CS:GO'da ses kasamadım fan cok hızlı çalismaya basladı. Laptop'u kapattım ve şu an forumda sizin önerilerinizi bekliyorum. Size cevap vermeyi öğrenemedim lütfen soru sormayın.
Bilgisayar ısındığından olabilir mi? 3 sene boyunca içini temizlemeden ve termal macunu değiştirmeden kullandıysanız sıkıntı çıkaracaktır.

Size cevap vermeyi öğrenemedim lütfen soru sormayın.
Konuyu okuyup geçerim o zaman, beni ilgilendirmez. Daha detaylı bilgi vermeniz lazım, minidump dosyalarını göndermeniz lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı