Mavi ekran takılıyor ve minidump oluşmuyor

• Konuyu başlatan uzun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 734

uzun

Kilopat
Yer
konya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Herkerse merhaba. aylardır mavi ekran hatası alıyorum. Fakat mavi ekran takılı kalıyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Reset attığım için de minidump dosyası oluşamıyordu. Hatanın sebebini bulamıyordum. İlk defa bugün mavi ekran minidump dosyası oluştu. İnceleyip yardımcı olursanız sevinirim.

Devre dışı bıraktım. Sanallaştırmalar kapalı. Fakat sorunum sandbox kullanmadığım zamanlarda da oluyordu.

Bu mavi ekran dosyasında bunu gördüm. Sorun devam ederse dediğim gibi yeni dump dosyasını atarsınız artık. Ek olarak Windows klasörü içerisinde MEMORY.dmp dosyası varsa onu da sıkıştırıp paylaşabilirsiniz.

Mcupdate'i bulamadım. Size kalmayan bir şey yok zaten. Zamanı gelecek hepsini öğreneceğim.

Nasıl yani? Bana kalmayan ne Ada? :D

O da bana kalsın. :D

Peki. Söylerdim ama o komutları tek tek söylesem sürprizi kaçar. Bana öğreten olmamıştı zaten. En iyisi kendi öğrendiğin bilgilerle oluyor. Bir soru oldukça konu açıp sorarsın artık. Neyse, konuyu dağıtmayalım artık. Konu sahibinden geri dönütü bekliyor olacağım. :)

Peki. Söylerdim ama o komutları tek tek söylesem sürprizi kaçar. Bana öğreten olmamıştı zaten. En iyisi kendi öğrendiğin bilgilerle oluyor. Bir soru oldukça konu açıp sorarsın artık. Neyse, konuyu dağıtmayalım artık. Konu sahibinden geri dönütü bekliyor olacağım. :)

Geri
Yukarı