Mavi ekran verdiren RAM bozuk mudur?

Makaleler
4
Daha fazla  
Selamlar.
2 GB DDR 2 Kingston RAM var elimde. Bilgisayara takınca mavi ekran veriyor çıkarınca sorun yok. RAM bozuldu mu, tamir edilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet.

RAM çıkınca hiç vermiyor takınca kesin veriyor.

Birazdan bakacağım.

Çalışıyordu son 3 gündür böyle.

Tabii ki.

Daha önce çalışıyordu.

RAM'i alalı kaç yıl/ay oldu? Bildiğim kadarıyla DDR3'den önceki (DDR2 ve DDR1 (DDR1 satılıyor mu bilmiyorum) birkaç aya bozuluyor. Çünkü eskiden DDR2 kullanırdım bir 5 aya bozulurdu.

Artı -1 Eksi
RAM'i alalı kaç yıl/ay oldu? Bildiğim kadarıyla DDR3'den önceki (DDR2 ve DDR1 (DDR1 satılıyor mu bilmiyorum) birkaç aya bozuluyor. Çünkü eskiden DDR2 kullanırdım bir 5 aya bozulurdu.
10yıllık ddr2 ram var bende hala çalışıyor ama kullanmıyorum şu an.

Hocam bilginiz yoksa boş yere yazmaya gerek yok. Elimde 10 yılı deviren DDR2 bir sürü RAM var. Bilgisayarda bozulabilecek en son parçadır.

Dedemlerdeki DDR2 bilgisayarın 12 yıldır hala çalışması?

Hocam bilginiz yoksa boş yere yazmaya gerek yok. Elimde 10 yılı deviren DDR2 bir sürü RAM var. Bilgisayarda bozulabilecek en son parçadır.

Bilgim var karışmasan olur mu? Burdabilmek zorunda değil fikirlerimde paylaşabilirim.
Dedemlerdeki DDR2 bilgisayarın 12 yıldır hala çalışması?
Valla ben naptım 5 ay dayandı dedim 3 kişi yazdı :/

Yeni konular

Geri
Yukarı