MEMORY_MANAGEMENT Mavi Ekran Hatası

Kazimdlmenk

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, sürücülerimi DDU ile sildim. Sonra yükledim, gene mavi ekran veriyor. Minidump dosyalarımı atıyorum. İncelerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Global

Bu siteden "Audio Driver" bölümüne gelin.

1606918179744.png

Sonra bu sürücüyü indirin.

Tekrar mavi ekran alırsanız minidump dosyanı paylaş. Bu mavi ekran artık biticek. Hatalar azalmaya başlamış gerçekten.

Harbi mi azalmaya başlamış mı?

Keşke link atsaydınız 😅

İndirdim oradan inidirip sizde bakar mısınız neye basacağım indirmek için çok dosya var.

Hata azalmış gerçekten.

Link atmışım.

İndirmek için setup diye bir dosya olması lazım aslında. Bir indirmeye uğraşacağım. Ama şu an indirmek için uygun değilim zaman olarak. Akşam bakabilirim.

İnternete ne ile bağlanıyorsan o aygıtın sürücüsünü güncelle. Nasıl güncellenir bilmiyorsan donanım kimliğini paylaş, yardımcı olayım yine. Donanım kimliği nasıl paylaşılır rehberi aşağıda.

Üstte atılan Audio driverını kuramamışsın sanırım. Kuramadıysan bir de şunu dene.

İnternete ne ile bağlanıyorsan o aygıtın sürücüsünü güncelle. Nasıl güncellenir bilmiyorsan donanım kimliğini paylaş, yardımcı olayım yine. Donanım kimliği nasıl paylaşılır rehberi aşağıda.

Üstte atılan Audio driverını kuramamışsın sanırım. Kuramadıysan bir de şunu dene.

MediaFire bunumu diyosunuz bir fotoğraf paylaştım.

Realtek'i kurmayı hiçbir şey anlamadım.

Ağ bağdaştırıcıları kısmını ekran görüntüsü gönder, görüntü bağdaştırıcıları değil. İnternete Ethernet kablosuyla mı bağlanıyorsun yoksa kablosuz bağlantı için bir adaptör mü kullanıyorsun?

Bunlar doğru mu? Kablolu kullanıyorum masaüstü kullanıyorum PC'yi.

Realtek GBE.png
Ağ bağdaştırıcıları.png

Yeni konular

Geri
Yukarı