Max 1000 TL Telefon önerisi

@BERWAR Ben şahsen Zenfone 2 kullandım. Ve şahsen telefon çok abartıldı. Her yerde duyuyorum. Zenfone 2 Alın, iyidir vs vs... Benim görüşüm abartılmış. Kullandım. Ele avuca sığmıyor. Cepte çok rahatsızlık yaratıyor. Alınabilir mi? Alınır. Fakat benim görüşüm abartılmış. İntel işlemcisinden dolayı'da en ufak bir oyunda bile çok felaket kasıyor. Örnek isterseniz Magic River. S3'te oynuyorum. Oyun yağ gibi akıyor. Kocaman Zenfone 2'de takıla takıla oynuyorum. Hiçbir oyun tam olarak İntel işlemciye uygun değil. Bence şuanda önerilebilecek bir telefon değil. Şuanda Snappdragon'lu telefonlara yöneltilsin arkadaş.

Tasarım olarak biraz kaba olduğu doğru ama insan alışıyor sonuçta. İşlemcisinin İntel olması bazı oyunlar da optimasyon sorunu çıkarabiliyor ama bu her oyun için geçerli değil.

Şimdilik önerilebilecek bir telefon olduğunu düşünmüyorum. İntel işlemcinin yaygınlaşacağını gördüm. Yaygınlaşınca alınır.

Zenfone 5 telefonumda Asphalt 8 ilk sürümlerinde yaklaşık 8 ay önce en son ayarda açıyordu oyunu 7 ay sonra yüklediğimde gelen güncelleştirmeler İntel işlemcinin zararına olmuş en düşük ayarda oyun feci şekilde kasıyor. M4 Aqua gerçekten çok güzel telefon hiç düşünmeden alın hafıza sorunu 6.0 güncellemesi ile çözülecektir.

P8 Lite ve M4 Aqua'ya bakabilirsiniz.
P8 lite almak yerine Ascend P7 Almak daha mantıklı geldi bana.Antutu benchmark haricinde tüm testlerde P7 daha önde.

Zenfone 5 telefonumda Asphalt 8 ilk sürümlerinde yaklaşık 8 ay önce en son ayarda açıyordu oyunu 7 ay sonra yüklediğimde gelen güncelleştirmeler İntel işlemcinin zararına olmuş en düşük ayarda oyun feci şekilde kasıyor. M4 Aqua gerçekten çok güzel telefon hiç düşünmeden alın hafıza sorunu 6.0 güncellemesi ile çözülecektir.
M4'ün bir kaç kaynaktan videolu ve makaleli incelemelerinde çok eksi oy aldığını gördüm ve depolama olayı yüzünden soğudum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı