Max 12.000 TL bandında telefon önerisi

Fırat Albayrak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden 8.600 TL'ye almış olduğum Xiaomi Note 11 Pro'da yazılımsal sorundan dolayı iade ettim ve iadem yapıldı bende sinirlendim biraz daha fazla vereyim diye düşündüm sizler bana ne önerirsiniz ben telefonda oyun oynayan tiplerden degılım harcdore yormam gündelik ful sosyal medya o kadar.

Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden 8.600 TL'ye almış olduğum Xiaomi Note 11 Pro'da yazılımsal sorundan dolayı iade ettim ve iadem yapıldı bende sinirlendim biraz daha fazla vereyim diye düşündüm sizler bana ne önerirsiniz ben telefonda oyun oynayan tiplerden degılım harcdore yormam gündelik ful sosyal medya o kadar.

iPhone düşünürseniz ikinci el temiz 11 önerebilirim.

S20 FE (Snapdragon). Bütçeyi eğer bir tık daha yükseltebilirseniz S21 5G.

Hocam ilginctir bende o telefonu inceliyordum 8 ramli versiyonu snapdragon islemcili

s20 fe sd 865 inceliyorm suan uzun vaadeli kullanım sağladınız mı acaba :)
S20 FE 3-4 yıl (min.) götürecek bir cihazdır. İleri dönemler de sadece bataryası sorun çıkarabilir. O da kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Gayet iyi bir cihaz.

uzun süre kullanım yapan varmı aramızda acaba :) bende bu telefonu inceliyordum tam
S20 FE (Snapdragon). Bütçeyi eğer bir tık daha yükseltebilirseniz S21 5G.

S20 FE 3-4 yıl (min.) götürecek bir cihazdır. İleri dönemler de sadece bataryası sorun çıkarabilir. O da kullanıcıdan kullanıcıya değişir.
hm s20ye güzel yükseldim fakat günü çıkarması durumunda 4500 mah batarya acaba kurtarırmıyı düşünüyorum

Geri
Yukarı