Max 12.000 TL bandında telefon önerisi

S20 FE (Snapdragon). Bütçeyi eğer bir tık daha yükseltebilirseniz S21 5G.

S20 FE 3-4 yıl (min.) götürecek bir cihazdır. İleri dönemler de sadece bataryası sorun çıkarabilir. O da kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Gayet iyi bir cihaz.
bu duymak istediğim bir cevaptı min 3 4 yıl yeterli zaten oyun dılşında sosyal medyada takılmalık iyi kötü kameralı bir tel cok teşekkür ederim :)

bu duymak istediğim bir cevaptı min 3 4 yıl yeterli zaten oyun dılşında sosyal medyada takılmalık iyi kötü kameralı bir tel cok teşekkür ederim :)
İyi kötü kameralı değil 😅 Gayet yeterli tatmin edici bir kamerası var. Uzun ömürlü kullanmanız dileğiyle. Hayırlı olsun.

Kutudan 15W adaptör çıkıyor,ama cihaz 25W destekliyor. Bu da aklınız da bulunsun. Yanı da bir de adaptör alabilirsiniz.
Sizce gerek varmı peki ortalama 100de 100 şarzı 15 watt kaç dakikaya doldurur 25 watt kaç dakıka şarz eder acaba

İyi kötü kameralı değil 😅 Gayet yeterli tatmin edici bir kamerası var. Uzun ömürlü kullanmanız dileğiyle. Hayırlı olsun.
Hocam cok teşekkür ediyorum degerli bilgileriniz için tüm arkadaşlara :) iade ettiğim xaomi not 11 pro ücreti yatsın üstüne koyup elden alacağım :)

Sizce gerek varmı peki ortalama 100de 100 şarzı 15 watt kaç dakikaya doldurur 25 watt kaç dakıka şarz eder acaba

Hocam cok teşekkür ediyorum degerli bilgileriniz için tüm arkadaşlara :) iade ettiğim xaomi not 11 pro ücreti yatsın üstüne koyup elden alacağım :)
0-100'de 30-40dk'lık bir fark oluşturur. Size yeterli gelir mi deneyimlersiniz. Beğenmez iseniz 25W bir adaptör alırsınız :)

S20 fe kullanmıştım kutu içinden çıkan adaptör 2 saat civarında şarj ediyordu orjinal kabloya biraz para harcayıp 25 watt almıştım ve harika şarj ediyordu. Telefonun yanında iyi bir şarj aleti almanızı öneririm EP-TA800X Tip C 25 W Hızlı Şarj Aleti | Samsung Türkiye

Merhaba arkadaşlar, Hepsiburada üzerinden 8.600 TL'ye almış olduğum Xiaomi Note 11 Pro'da yazılımsal sorundan dolayı iade ettim ve iadem yapıldı bende sinirlendim biraz daha fazla vereyim diye düşündüm sizler bana ne önerirsiniz ben telefonda oyun oynayan tiplerden degılım harcdore yormam gündelik ful sosyal medya o kadar.

Snapdragon'lu S20 FE öneririm.

0-100'de 30-40dk'lık bir fark oluşturur. Size yeterli gelir mi deneyimlersiniz. Beğenmez iseniz 25W bir adaptör alırsınız :)
adabtör alıcaz insallah ya dediginiz gibi :)

Snapdragon'lu S20 FE öneririm.
cok teşekkür edeirm herkes bunu öneriyor :)

S20 fe kullanmıştım kutu içinden çıkan adaptör 2 saat civarında şarj ediyordu orjinal kabloya biraz para harcayıp 25 watt almıştım ve harika şarj ediyordu. Telefonun yanında iyi bir şarj aleti almanızı öneririm EP-TA800X Tip C 25 W Hızlı Şarj Aleti | Samsung Türkiye
Haklısınız aldığımda bundanda kesinlikle alacagım :)

Teyzem aylardır kullanıyor henüz bir sıkıntısını görmedim.
Çok güzel :)

Geri
Yukarı