Max 150 TL uzun ömürlü Gamepad önerisi

Uzun ömür meselesi biraz da kullanımla alakalı. Gamepad ile güreşirseniz 2 günde bozabilirsiniz de. Ben tuşlara yumuşak dokunurum. Hatta eşim kızar bana ne kadar heyecansız oynuyorsun diye :D Kendisi bu arada 2 kolu da bozan :D
Yıllar önce aldığım kontorland marka en ucuz gamepadler halen sorunsuz çalışıyor. Kalite ne kadar marka ve modelle alakalı olsa da kullanıcıya da bağlı biraz.
Eğer alışmayla ilgili çekinceleriniz varsa önce en ucuzundan kablolu bir ürünle başlayın. Sevmeyeceğiniz bir ürüne çok da fazla para ödeme riskine girmeyin. Bazı kişiler gerçekten zorlanıyor. Mesela ben Assasins Creed oynamak için kullanıyorum gamepadi, klavye ile beceremedim çünkü bu oyunu ilk olarak Xbox360'da oynamış ve alışmıştım. Aynı oyunu arkadaşım ise klavye ile oynamayı tercih ediyor.
Kriter olarak Xbox 360 kodlaması aramanız yeterli olacaktır. Xbox 360 ile kodlanmış kolları Windows ve Steam sorunsuz algılıyor.

Uzun ömür meselesi biraz da kullanımla alakalı. Gamepad ile güreşirseniz 2 günde bozabilirsiniz de. Ben tuşlara yumuşak dokunurum. Hatta eşim kızar bana ne kadar heyecansız oynuyorsun diye :D kendisi bu arada 2 kolu da bozan :D.
yıllar önce aldığım kontorland marka en ucuz Gamepad'ler halen sorunsuz çalışıyor. Kalite ne kadar marka ve modelle alakalı olsa da kullanıcıya da bağlı biraz.
Eğer alışmayla ilgili çekinceleriniz varsa önce en ucuzundan kablolu bir ürünle başlayın. Sevmeyeceğiniz bir ürüne çok da fazla para ödeme riskine girmeyin. Bazı kişiler gerçekten zorlanıyor. Mesela ben Assassin's Creed oynamak için kullanıyorum Gamepad'i, klavye ile beceremedim çünkü bu oyunu ilk olarak Xbox360'da oynamış ve alışmıştım. Aynı oyunu arkadaşım ise klavye ile oynamayı tercih ediyor.
Kriter olarak Xbox 360 kodlaması aramanız yeterli olacaktır. Xbox 360 ile kodlanmış kolları Windows ve Steam sorunsuz algılıyor.

Alışma konusunda sorun yaşayacağımı sanmıyorum ama ellerim çok büyük değil siz kullanmışsınız çok mu büyük Xbox Gamepad'i ve türevleri .

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı