Max 150 TL uzun ömürlü Gamepad önerisi

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Max 150 TL'ye Gamepad önermenizi istiyorum.

İstediğim şeyler;

Kablolu/Kablosuz fark etmez.
Oyuna girdiğim anda algılayıp çalışabilmeli.
En önemlisi uzun ömürlü olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunu kullanıyorum. Alalı 2 ay olacak neredeyse, daha bir sıkıntısını görmedim.

Microsoft Xbox 360 Common Controller
İlgili ürünü ben de alacaktım ancak ürünün kaliteli klonlar olduğunu okudum hem Türkiye hem de ecnebi sayfalarında.

Max 150 TL'ye Gamepad önermenizi istiyorum.

İstediğim şeyler;

Kablolu/Kablosuz fark etmez.
Oyuna girdiğim anda algılayıp çalışabilmeli.
En önemlisi uzun ömürlü olmalı.
https://www.hepsiburada.com/snopy-r...input-kirmizi-usb-1-8m-joypad-p-hbv00000klnd2
Bu ürün de Xbox 360 kodlamasıyla yazılmış. Çok övülmesine rağmen fazlaca problemli bir ürün. Övenler sanıyorum kutuyu açtıkları anda yorum yapıyorlar. 2 tane aldım, ikisi de aynı sıkıntılarla bozuldu.

Bütçenizi biraz daha artırıp daha kaliteli ürünlere yönelmenizi öneririm.

İlgili ürünü ben de alacaktım ancak ürünün kaliteli klonlar olduğunu okudum hem Türkiye hem de ecnebi sayfalarında.

https://www.hepsiburada.com/snopy-r...input-kirmizi-usb-1-8m-joypad-p-hbv00000klnd2
Bu ürün de Xbox 360 kodlamasıyla yazılmış. Çok övülmesine rağmen fazlaca problemli bir ürün. Övenler sanıyorum kutuyu açtıkları anda yorum yapıyorlar. 2 tane aldım, ikisi de aynı sıkıntılarla bozuldu.

Bütçenizi biraz daha artırıp daha kaliteli ürünlere yönelmenizi öneririm.

Bende bundan almaya niyetliydim sizdemi memnun değilsiniz şikayetleriniz nelerdir?

Bende bundan almaya niyetliydim siz de mi memnun değilsiniz şikayetleriniz nelerdir?
Tuşların altındaki pad'ler çok hızlı ömrünü doldurdu (günlük 1 saatlik kullanımda 2 hafta) ve hassasiyetini yitirdi. USB kablosu o kadar zayıf ki titreşim devreye girdiğinde kol devreden çıkıyor, kaldırabileceğinden fazla akım geçiyor. Oyunun ortasında kolun devreden çıkması da bütün oyun zevkini götürüyor. Her iki kolda da aynı sorunlar vardı. İnternette arattığımda diğer bazı kullanıcıların da aynı sorunlarla karşılaştığını gördüm. Üşenmedim, kolu söktüm belki kabloyu değiştiririm diye ancak onda da erişim çok sıkıntılı, elimde o kadar ince havya yoktu. Çöpe attım.

Tuşların altındaki Pad'ler çok hızlı ömrünü doldurdu (günlük 1 saatlik kullanımda 2 hafta) ve hassasiyetini yitirdi. USB kablosu o kadar zayıf ki titreşim devreye girdiğinde kol devreden çıkıyor, kaldırabileceğinden fazla akım geçiyor. Oyunun ortasında kolun devreden çıkması da bütün oyun zevkini götürüyor. Her iki kolda da aynı sorunlar vardı. İnternette arattığımda diğer bazı kullanıcıların da aynı sorunlarla karşılaştığını gördüm. Üşenmedim, kolu söktüm belki kabloyu değiştiririm diye ancak onda da erişim çok sıkıntılı, elimde o kadar ince havya yoktu. Çöpe attım.

Peki ne alabilirim sizce uzun ömürlü güzel bir şey istiyorum Monster Pusat Pro alacaktım 2 haftada 300 TL olmuş sizce indirime girer mi?

1591165842089.png

Peki ne alabilirim sizce uzun ömürlü güzel bir şey istiyorum Monster Pusat Pro alacaktım 2 haftada 300 TL olmuş sizce indirime girer mi?

Eki Görüntüle 581132
Açıkçası ben de onu almayı bekliyordum. 2 ay önce 180 TL'ye almıştım ancak fiyatının zıplaması nedeniyle almıyorum şimdilerde. Çin'de üretim yeniden başladı, düşer diye düşünüyorum.

Açıkçası ben de onu almayı bekliyordum. 2 ay önce 180 TL'ye almıştım ancak fiyatının zıplaması nedeniyle almıyorum şimdilerde. Çin'de üretim yeniden başladı, düşer diye düşünüyorum.

Bu arada Monster Türk markasıymış bu doğrumu bir bilginiz var mı bu konuda ayrıca fiyat düşünce Monster Pusat Pro alınır mı?

Bu arada Monster Türk markasıymış bu doğrumu bir bilginiz var mı bu konuda ayrıca fiyat düşünce Monster Pusat Pro alınır mı?
Sahibi Türk ancak üretimin tamamı Çin menşeili. Yanlış hatırlamıyorsam fason üretim yapan bir firmayı satın almışlardı. Marka oluşturmakta bir sorun yok zaten. Bir ürünü beğenirsiniz, kalıbı olan firmaya siparişinizi oluşturur, üzerine markanızı basarsınız. Linus Tech Tips kanal ve forumlarında bazı ürünlerinin başka bir markaya birebir olan benzerliğinden (ölçümler dahil) bahsediyorlardı geçen senelerde.
O ürünün ele oturması ve hassasiyeti güzel. Eğer fiyat eski bantlara gelirse alacağım. Gelmezse de üzerine az daha ekleyip MSI alırım.

Sahibi Türk ancak üretimin tamamı Çin menşeili. Yanlış hatırlamıyorsam fason üretim yapan bir firmayı satın almışlardı. Marka oluşturmakta bir sorun yok zaten. Bir ürünü beğenirsiniz, kalıbı olan firmaya siparişinizi oluşturur, üzerine markanızı basarsınız. Linus Tech Tips kanal ve forumlarında bazı ürünlerinin başka bir markaya birebir olan benzerliğinden (ölçümler dahil) bahsediyorlardı geçen senelerde.
O ürünün ele oturması ve hassasiyeti güzel. Eğer fiyat eski bantlara gelirse alacağım. Gelmezse de üzerine az daha ekleyip MSI alırım.
3 taksitle rahat rahat öderim :D 180 tl olursa
Bu arada sizce uzun ömürlü olurmu hiç gamepad kullamadım hayatımda :D Klavyeden geçerken zorlanmam inşallah

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı