Max. 2000 TL Telefon Tavsiyesi

Önerileriniz için teşekkürler sanırım M.21 alacağım 2300'e bir şekilde yükseltmeye çalışacağım, 1-2 gün içinde borç harç bir şeyler yaparım. 300 TL için pişman olmayalım sonra :D. Umarım fiyatı 100 TL daha artmaz 2 günde malum günümüz Türkiye'si. (neden bilmiyorum ancak Redmi Note 8 modeline aşırı taktım. M.21cazip görünüyor ancak takıntılı bir adam olduğum için her an değişebilir fikrim :D)

Hocam Note 8 alırsanız kesinlikle MIUI 12 güncellemesini yapmayın animasyonlara öyle bir dayanmışlar ki sarjini sömürüyor garantisi bitsin ROM atın o zaman çok daha rahat kullanabilirsiniz.

Şu an MIUI 12.0.3 güncellemesini yapmış bir Note 9S cihazından yazıyorum.12.5 ile çoklu çekirdeklere yönelecekler mis o yüzden batarya kullanımı daha iyi olacakmış sözde işte o zamana kadar yapmayın güncellemeyi.

Hocam oyun oynamayacaksaniz süper AMOLED ekran sizi çok mutlu eder zaten oyun oynamiyacaksiniz AMOLED çok daha güzel olur sizin için (M21'i Super AMOLED diye önerdim)

Son düzenleme:
Hocam Note 8 alırsanız kesinlikle MIUI 12 güncellemesini yapmayın animasyonlara öyle bir dayanmışlar ki sarjini sömürüyor garantisi bitsin ROM atın o zaman çok daha rahat kullanabilirsiniz.

Şu an MIUI 12.0.3 güncellemesini yapmış bir Note 9S cihazından yazıyorum.12.5 ile çoklu çekirdeklere yönelecekler mis o yüzden batarya kullanımı daha iyi olacakmış sözde işte o zamana kadar yapmayın güncellemeyi.

Hocam oyun oynamayacaksaniz süper AMOLED ekran sizi çok mutlu eder zaten oyun oynamiyacaksiniz AMOLED çok daha güzel olur sizin için ( M.21'i super AMOLED diye önerdim)

Ekstradan gorilla glass3 var çizilmeye dayanıklı cam bu fiyata alınır zam gelmeden acele etmek lazım.

Hocam oyun oynamayacaksaniz süper AMOLED ekran sizi çok mutlu eder zaten oyun oynamiyacaksiniz AMOLED çok daha güzel olur sizin için (M21'i Super AMOLED diye önerdim)
Oyun oynarım ama mini oyunlar-hikayeli oyunlar, online oyunlar değil. Note 8 alacağım sanırım M21'in batarya yönünden artısı vardı sadece ve de sanırım işlemci yönünden iyiydi ancak kaybedeceğim aşırı aşırı birşey yoktu, o yüzden note 8 almaya karar verdim. Teşekkürler herkese.

Oyun oynarım ama mini oyunlar-hikayeli oyunlar, Online oyunlar değil. Note 8 alacağım sanırım M.21'in batarya yönünden artısı vardı sadece ve de sanırım işlemci yönünden iyiydi ancak kaybedeceğim aşırı aşırı bir şey yoktu, o yüzden Note 8 almaya karar verdim. Teşekkürler herkese.

Sizin kararınız. bence M.21 olabilirdi

Oyun oynarım ama mini oyunlar-hikayeli oyunlar, Online oyunlar değil. Note 8 alacağım sanırım M.21'in batarya yönünden artısı vardı sadece ve de sanırım işlemci yönünden iyiydi ancak kaybedeceğim aşırı aşırı bir şey yoktu, o yüzden Note 8 almaya karar verdim. Teşekkürler herkese.

Hocam :D bu zamana kadar hep AMOLED ekran kullandıysanız umarım Note 8 sizi pişman etmez M21'in en önemli yani SÜPER AMOLED bir ekrana sahip olması (dünya da herkes bunu bir kere deneyimlemeli çok güzel bir ekran ve bu ekran sayesinde çok daha fazla gidiyor şarj IPS LCD bir ekrana sahip telefonda 5000 mAh atıyorum 10 saat gidiyorsa süper AMOLED de bu 15-16 saat oluyor.Ve o Saf siyahlar yokmu o saf siyahlar sırf o saf siyahlar yüzünden telefon değiştirdiğimi hatırlıyorum) ve yazılım diyelim artık Note 8 çok kötü yazılıma sahip ama kararınıza bir şey diyemeyiz.

Sadece dikkat edin güncelleme yapmayın ilk başlarda yoksa batarya sizi çok üzer Hayırlı Uğurlu Olsun.

Hocam :D bu zamana kadar hep süper AMOLED ekran kullandıysanız umarım Note 8 sizi pişman etmez M.21'in en önemli yani süper AMOLED bir ekrana sahip olması (dünya da herkes bunu bir kere deneyimlemeli çok güzel bir ekran ve bu ekran sayesinde çok daha fazla gidiyor şarj IPS LCD bir ekrana sahip telefonda 5000 mAh atıyorum 10 saat gidiyorsa süper AMOLED de bu 15-16 saat oluyor ) ve yazılım diyelim artık Note 8 çok kötü yazılıma sahip ama kararınıza bir şey diyemeyiz sadece dikkat edin güncelleme yapmayın ilk başlarda yoksa batarya sizi çok üzer hayırlı uğurlu olsun.

Babamda A6 var AMOLED çok canlı ekranı benden biraz küçük ama cidden çok güzel.

Babamda A6 var AMOLED çok canlı ekranı benden biraz küçük ama cidden çok güzel.

Hocam hem doygun renkler var hem de süper AMOLED'e sahip bir telefonla elimdeki IPS LCD ekrana sahip telefonu karşılaştırma fırsatım oldu o siyahları çok güzel bir video açtım ikisinde de o günden beri karanlık mod kullanamıyorum telefonumda :D

Hocam hem doygun renkler var hem de süper AMOLED'e sahip bir telefonla elimdeki IPS LCD ekrana sahip telefonu karşılaştırma fırsatım oldu o siyahları çok güzel bir video açtım ikisinde de o günden beri karanlık mod kullanamıyorum telefonumda :D

J4+ kutuda AMOLED yazıyor ama gerçekte:

Tft LCD.
Zaten çok canlı değildi oradan anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı