Max 3200TL telefon önerisi

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Babama telefon alacağız telefondan anlamadığı için ben araştırıyorum. Emekli o yüzden dağ yürüyüşlerine çıkıyor, sık sık fotoğraf çekiyor o yüzden güzel fotoğraf çeken ve bataryası büyük olsa iyi olur. Uzun süre dayansın eski telefonu 3000MAH sürekli bitiyor 5000-6000 civarı olursa güzel olur. Oyundan da çok anlamıyor ama arada bir hill climb tarzı oyunlar oynuyor yarış genelde iyi telefon olursa Asphalt 9'u falan yükleyebilirim seviyor onu PUBG falan o tür oyunlardan anlamaz. Yani bizim için en önemli özelliği kamera ve bataryası iyi olsun 128 GB olursa da iyi olur çok fotoğraf çekiyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Annemin de anladığı yok ama bunu beğenmiş sizce nasıl?

Ben de Oppo'yu iyi buldum gibi ama bilmiyorum daha iyi önerileriniz olursa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anneniz yine güzel bir telefon bakmış. Benim önerim uzun ömürlü olması sebebiyle Realme 7 almanız. M31s de güzel ama güçsüz 2-3 sene sonra kasma yapabilir.

Önerim Realme 7.

Oppo Realme XT'nin stoğu çoktan bitti gelmez daha.

Ben babanıza Samsung'un da performans olarak yeteceğini düşünüyor ve bataryasından dolayı M31s almanızı öneriyorum. Realme 7 almaya değer bir telefon lakin babanıza M31s de uzun süre gider bence.

Ben babanıza Samsung'un da performans olarak yeteceğini düşünüyor ve bataryasından dolayı M31s almanızı öneriyorum. Realme 7 almaya değer bir telefon lakin babanıza M31s de uzun süre gider bence.

Evet oda beğendi tasarımını falan onu almayı düşünüyoruz. Gittigidiyorda kampanya da var 75 MaxiPuan veriyor kaçırmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı