Max 500 TL mouse önerisi

Razer Viper Mini mi daha iyidir Logitech G203 mü daha iyidir. Bayağı araştırdım ama kesin sonuca ulaşamadım. Sizin görüşünüz nedir?

Hocam ben Razer Viper Mini kullanıyorum ve ben seviyorum açıkçası, küçük-orta elliler için uygundur. Valorant'ta da güzel performans veriyor driverı da güzel.

Viper Mini bir kaç ay önce 200'lerde dolaşıyordu. Katar Pro tercih edin bu bütçede.
Evet hocam ben o zamanlar almıştım memnunum

Steelseries Rival 3 Alınabilir. Bir ara Bim'de de satılmıştı. Güzel klasik bir mousetur, yarıyolda bırakacağını sanmıyorum steelseries kalitesi sonuçta.

Çok özür dilerim hocam yanlış okumuşum konuyu.

Ben Razer Viper Mini kullanıyorum çok iyi bir mouse küçük olması dışında bir sıkıntı yok ama 500 TL eder mi bilmiyorum ben 220 TL'ye almıştım.

509 TL olmuş değer mi? Kaç yıl gider ortalama süre kullanan biri için?

509 TL olmuş değer mi? Kaç yıl gider ortalama süre kullanan biri için?

Vallahi hocam ben 1 yılımı doldurdum ilk günkü gibi hala bence alınabilir yani kullandığım için önerdim arkadaşımda G203 var oda memnun ama benimki daha iyi.

Bu sizin işinizi görür bence bunun Everest modelini kullanıyorum iş görüyor ve memnunum kendisine ait yazılımı da mevcut Katsuta T4-1618 Mortimus RGB 7200 DPI Macrolu Işıklı Gaming Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Bu fiyata Razer Corsair veya Logitech almak yerine bu saçma olur.

Geri
Yukarı