Max Payne 1-2 vs Max Payne 3

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Sizce Max Payne Bundle (7.20 TL) mi daha iyi? Max Payne 3 (10.85 TL) mi? Oynanış olarak hangisi daha iyi? Piyasada Max Payne serisinin Türkçe yaması var mıdır? Bir de son olarak bugün 2 kere Rockstar oyunu iade ettim. GTA San Andreas ve GTA Vice City. Teknik sorunları vardı ve mod yüklenmiyordu. Sizce bu Max Payne serisininde Steam versiyonu GTA oyunları gibi sorunlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Max Payne 2'nin hayranı olarak 3. oyununu oynamadım. Bence kötü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max Payne 1'in Steam versiyonunda ses gelmiyor, onu düzeltmeniz lazım.

İlk iki oyun 3. oyundan daha iyi, hikaye olarak falan.
Eğer teknik tarafı önemsiyorsan 3. oyunu al, ama grafik önemsiz diyorsan ilk iki oyunu al.

Max Payne 2'nin hayranı olarak 3. oyununu oynamadım. Bence kötü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu ilgimden dolayı aldım 15.5 saat oynadım güzeldi Max Payne 3 ama 1 ve 2 kadar iyi midir derseniz değildir.

Eğer teknik tarafı önemsiyorsan 3. oyunu al, ama grafik önemsiz diyorsan ilk iki oyunu al.

GTA kadar sorunlu olacağını sanmam. Ayrıca 3.oyun serinin yüz karası bilginize. Gerçi ben sadece 2.oyunu sevmiştim. 😃

Bundle paketini alıyorum o zaman. Teşekkürler bilgilendirme için.

Onu Türkçe yamalarla düzeltiyorum ben hocam anca o zaman geliyor ses.

Bundle paketini alıyorum o zaman. Teşekkürler bilgilendirme için.

Max Payne 3 mekanik motoru Allah'a emanet yaz YouTube'a Max Payne 3 bugs diye montajlar çıkıyor. Ayrıyeten Max Payne'in teori hikayesini de dinlemenizi tavsiye ederim gayet güzel bir teoriydi.

Geri
Yukarı