Çözüldü Max Payne 1 Steam'de açılmıyor e2_d3d8_driver_mfc.dll

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Steam'den kaldırıldı diye zamanında internetten yükleyip diye oynamak zorunda kalmıştım, internette ucuza kod varmış emeğe saygıdan aldım bir daha oynamak için ama oyun açılmıyor. Türkçe yama kurmuştum ama onunla alakası yok sanırım çünkü kaldırdım yine olmadı.

Çözüm
Sildikten sonra da açılıp açılmadığını kontrol ettin mi? Ettiysen ve açılmadıysa e2_d3d8_driver_mfc.dll bu DLL dosyasıyla ilgili bir sorun olabilir ama emin değilim. Bir şeyler deneyelim.

Bu dosyayı indirip oyunun dosya konumuna at, atmadan önce değiştireceği dosyaların yedeğini al mutlaka. Oyunun dosya konumuna atacağın dosya ilk oyunun dosyası olmalı. Yani Max Payne adlı klasörü atacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşvik etmek için demiyorum da internetten yükledim pat diye girdim oyuna zamanında, şimdi böyle olması sinir bozuyor.

Teşvik etmek için demiyorum da internetten yükledim pat diye girdim oyuna zamanında, şimdi böyle olması sinir bozuyor.
Hocam kaç yıllık oyun. Rockstar daha GTA 4'ümü düzeltmedi benim. Güzelim Max Payne'e mi bakacak?

Hocam kaç yıllık oyun. Rockstar daha GTA 4'ümü düzeltmedi benim. Güzelim Max Payne'e mi bakacak?
Önce benimkini düzeltecek bir kere :D. Şaka bir yana Rockstar'ın eski oyunlarının PC versiyonları gerçekten çok kötü ve işin daha da kötü kısmı hiç umursamamaları, üzerinden zaman geçse de bunları oynayan azımsanmayacak bir kesim var ancak GTA Online'da millettin parasını sömürmekten sıra gelmemiş demek ki, sağlık olsun. Videoya da en kısa sürede bakacağım, teşekkürler.

Oyunu windows'un kurlu olduğu diske(genelde C diskidir) yüklemeyi deneyebilirsiniz.
"Genelde eski oyunları firmalar iplemiyor tavsiyem sizde onları böyle durumlarda iplemeyin."

Rapor oluşturup paylaşırsanız inceleyebilirim. Sorunun ana kaynağı rapordan belli olabilir belki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı