Max Payne 1 ve Max Payne 2 Remake geliyor!

kaganaltug

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese mutlu günler dilerim. Ben Kağan. Dışarıdayken aniden bir haber gördüm ve bunu sizlere aktarmak istedim. Max Payne 1 ve 2 yeniden yapılıyor! Önceden de olduğu gibi yine Remedy oyunun geliştirilme tarafında ve Rockstar finanse etme tarafında anlaşamaya vardılar. Bu oyunların hem Xbox hem de PlayStation tarafında yer alacağı da belirtildi. Projede ise Control ve Alan Wake 2’de de kullanılan Northlight oyun motoru kullanılacak. Yapılan tahminlerde ise oyunun tamamen baştan yapılacağı ve yaklaşık bir AAA oyun kadar bütçe ayrılacağını söyledi.

Şimdilik benden bu kadar. Güzel ve sağlıklı günler dilerim.

Daha detaylı bilgi: Remedy ve Rockstar Games, Max Payne 1 ve 2 için yeniden yapımı duyurdu

Herkese mutlu günler dilerim. Ben kağan. Dışarıdayken aniden bir haber gördüm ve bunu sizlere aktarmak istedim. Max Payne 1 ve 2 yeniden yapılıyor! Önceden de olduğu gibi yine remedy oyunun geliştirilme tarafında ve Rockstar finanse etme tarafında anlaşamaya vardılar. Bu oyunların hem Xbox hem de PlayStation tarafında yer alacağı da belirtildi. Projede ise Control ve alan wake 2'de de kullanılan northlight oyun motoru kullanılacak. Yapılan tahminlerde ise oyunun tamamen baştan yapılacağı ve yaklaşık bir AAA oyun kadar bütçe ayrılacağını söyledi.

Şimdilik benden bu kadar. Güzel ve sağlıklı günler dilerim.

Daha detaylı bilgi: Remedy ve Rockstar Games, Max Payne 1 ve 2 için yeniden yapımı duyurdu

Max Payne 2 25, Max Payne 1'i ise tam tamına 2 kez bitirdim. Çok güzel oyundu. Remake gelmesi daha güzel olmuş.

Zamanının en iyi Third person shooter oyunu hikaye olarak polisiye dedektif teması çok güzel işlenmiş aksiyon dolu bir oyun 1 ve 2'yi en az eski PC kötü olduğu için 10-15 kez oynamışımdır her sene 1 kere açıp oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı