Oyun Max Payne 1 veya Max Payne 2 16.49TL

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Daha önce Max Payne 1 ve Max Payne 2 almak için bir konu paylaşmıştım, başka bir sitede de bu oyunların keyini buldum. Alternatif olması amacı ile paylaşıyorum. Alttaki siteden alışveriş yapmadım ama güvenilir olduğunu okudum, o yüzden Oynasana.com 'dan alırsanız sorumluluk tamamen size ait. Almanız dahilinde ben sorumluk kabul etmiyorum.

(Sitede 2 oyun da var.)

Önceki açtığım konu:
(Ben voidudan aldım, voiduda 18tl oldu.)

Son düzenleme:
Ben bir yerden (sitenin adını vermeyeyim) crack indirmiştim, saat gibi çalışıyordu. 1 kere çökmedi, hata almadım. Benim gibi koleksiyon yapanlar alabilir, diğerlerinin crack indirmesi daha iyi bence.

Bu iki oyunu da çıktığı zaman alıp oynamıştım, hiç sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Sanırım yeni işletim sistemleri ile ilgili uyumluluk derdi oluyor.

Daha önce Max Payne 1 ve Max Payne 2 almak için bir konu paylaşmıştım, başka bir sitede de bu oyunların keyini buldum. Alternatif olması amacı ile paylaşıyorum. Alttaki siteden alışveriş yapmadım ama güvenilir olduğunu okudum, o yüzden Oynasana.com'dan alırsanız sorumluluk tamamen size ait. Almanız dahilinde ben sorumluk kabul etmiyorum.

(Sitede 2 oyun da var.)

Önceki açtığım konu:
(Ben voidudan aldım, voiduda 18TL oldu.)

Vay be çocukluğumun oyunu 3 serinin CD'si duruyor halen.

Oynasana.com'dan aldığımda ürünler iptal edilmişti, bir önceki konunuza yazmıştım alanlar mail adreslerini kontrol etsin aldıktan sonra.

1661330676953.png

Geri
Yukarı